reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Bedzie za dwa dni mega ladniutki,jak odpuchnie nieco Mati tez byl taki chinczyk,a teraz gosc.😀😀😀
Co masz z tym cyckiem ze mamo robisz?
Z dwoma cyckami 🥴. Mam pełno guzków, które muszę kontrolować i usuwać te większe na bieżąco. Na razie to wszystko co usunęli okazało się niegroźne ❤️. Miałam już na to dwie operacje i dwie mammotomie.
 
reklama
dziwne podejscie szpitala. Pewnie nie to teraz powinnam pisac, ale bardzo dziwne.
A maly przeslodziak ❤️ Nie dziwne, ze sie nie czujesz, bez kontaktu o to trudno.
Obyscie jak najszybciej byli razem. Na pewno bardzo teskni za mama 🥰
A ja,mysle ze to szok,hormony,emocje...jak to wszystko opadnie bedzie Big Love😊
 
Właśnie doczytuję😜. Chciałam spróbować i się sama przekonać że to naprawdę nie dla mnie ale nie mogę spróbować. Laski ja za miesiąc mam mammotomię na piersi i mam zahamować laktację. Nie jesto przykro bo nie chciałam karmić, ale chciałam choć spróbować 🤔. No nic, dla mnie to nic strasznego. Lepsza matka z butelką niż matka z rakiem piersi 🙄
Miałam małego na kilkanaście minut a potem znów zabrali. U nas w szpitalu dają dzieci dopiero jak sobie sama znimi poradzisz. W sumie dobre podejście.
Mam fotę od pielęgniarki bo ja nie mam jak zrobić, bo cały czas leżę. Wieczorem niby próba pionizacji. Jeść nie dadzą dziś.
Mały mi się podoba. Nie wiem czy już pisałam ❤️. Trochę się jeszcze nie czuję jak prawdziwa mamą bo go za krótko widziałam 😔
Kochana serdeczne gratulacje ❤️❤️❤️ Piękny synuś ❤️❤️ Bardzo cieszę się Twoim szczęściem, ze nareszcie się udało bo ja nigdy nie wątpiłam ze zostaniesz mama ❤️❤️ Najpiękniejszy i najtrudniejszy czas przed Wami ❤️
Moja psioszka za 2 tyg kończy roczek a mi już tęskno do tych pierwszych wspólnych chwil w domku ❤️
Jeszcze raz gratulacje dla Ciebie i Siwego ❤️
 
reklama
A ty przestan ja namawiac bo ona za jedzeniem wszyatko zrobi.
Niech je na zdrowie, tyle godzin po cc to już może, teraz musi sił nabierać, u mnie najpierw był kleik, ale po przejściu na salę miałam normalnie zostawioną kolacje na zimno tj chleb, wędlina, warzywa, kompot. Ja na drugi dzień to już kawę rozpuszczalną piłam z mlekiem.
 
Do góry