reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny, na BB kilka nowości. Ruszają fora eksperckie. W tym tygodniu na pytania mam odpowiada położna. Poniżej przesyłam Wam link - jeśli coś Was dręczy, warto skorzystać :)

Link do: Zapraszam, poznaj zasady tego forum

Tu natomiast macie link do kalendarza, może coś kogoś zainteresuje:
Link do: Eksperci MedBest na forumbabyboom.pl

Tu jeszcze link do forum eksperckiego, na którym teraz położna odpowiada na pytania dotyczące I trymestru ciąży:
Link do: I trymestr ciąży - położna radzi
 
U mnie tez to bylo pierwsze podejscie do szycia... Idealnie moze nie jest ale satysfakcja pozostaje ;)
Poki co doszlismy do 3...
Filip
Rafał
Sebastian...

I za cholerke nie wiemy ktore...
A jak Janka pytamy to odpowiedz jest zawsze jedna... "Miał"... Bo moj syn ma aktualnie jakis strasznie koci okres ;)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie pozostaje Wam nic innego jak nazwać synka "Miał";)
Ema, jak to jest Twoje pierwsze podejście do szycia to WOW. Widzę,że starszy synek ma kocyk zgodny z aktualnym kocim hobby:)
 
Dziś byłam na warsztatach Mamo to ja , jestem zadowolona dużo przydatnych informacji i czas szybko zlecial
Też chciałam się wybrać, ale miałam wizytę u gin i musiałam odpuścić.
Ja byłam ostatnio na warsztatach "mama wie", ale się rozczarowałam. Nic nowego się nie dowiedziałam. Odniosłam wrażenie, że byłam na pokazie produktów
 
reklama
Zdaję relację z wczorajszej wizyty - Zosia waży już 1025 g:) Wszystko u niej ok.
Gin stwierdził, że wynik ogtt ok, bo są w normie i nie mam się przejmować tym, że po 2h wynik był wyższy niż po 1h.
Nie chciała się pokazać, tym razem przytuliła buźkę do łożyska.

Fajnie że wszystko jest dobrze :) widać że Zosia już sporo waży . Będzie chyba spora dziewczynka :) i jakaś nieśmiała hihi

Ja u gina pierwszego nie zostałam skierowana do diabetologia pomimo że miałam podwyższony wynik krzywej powiedział że wynik jest dobry , za to drugi gin jak zobaczył wynik to od razu wysłał mnie do diabetologia w 34 tc i to już dość późno było, co się okazało mam problem ze zabiciem cukru w nocy i on nawet mi rośnie tak jakoś dziwnie zachowuje się mój organizm no i dostałam insulinę do brania wieczorem dlugodzialajaca, mam nadzieję że nie zaszkodzilam Michałkowi tymi nocnymi cukrami
 
Do góry