reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Mój ma jednego rampersa na ramiączkach a i tak ani razu nie ubralam bo jak jest ciepło to wolę go ubrac w samego bodziaka z krótkim rękawem i sie mniej upoci

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam dzisiaj jakis sredni dzionek...Przez wiekszosc dnia kuje mnie cos tuz pod prawa piersia, nawet chodze bez stanika zeby jeszcze wiekszego ucisku nie bylo , bo wkurzalo jeszcze gorzej i jakos boli po bokach podobnie jak nerki... :hmm:
 
Martini może to od pogody. Mnie też dzis coś pod piersią zakuło aż się złapałam. I też coś mnie z prawej strony prawie cały dzień bolało.
 
Martini może to od pogody. Mnie też dzis coś pod piersią zakuło aż się złapałam. I też coś mnie z prawej strony prawie cały dzień bolało.
Wydaje mi sie jakby to jakis byl ucisk lub nerwobol :oo: Wiekszosc dnia przelezalam bo siedziec tez sie za duzo nie da bo zaraz czuje ucisk w tym miejscu - wkurzajace ....
 
Już mam to ze 2 dni :D wykonczy mnie jak dluzej tam bedzie naciskac :p
No to musisz mu powiedzieć, żeby zmienił lokalizacje :D
Mój sobie upodobał lewa strone i ma mnie w nosie :p I tylko w tym samym miejscu kopie :)

Mój maluch chyba ojca się wstydzi :D Chciałam M pokazać jak kopie i go zawołałam. Podszedł i cisza. Odszedł i znów zaczął kopać :D Czuję, że z matka będzie trzymać :D
 
No to musisz mu powiedzieć, żeby zmienił lokalizacje :D
Mój sobie upodobał lewa strone i ma mnie w nosie :p I tylko w tym samym miejscu kopie :)

Mój maluch chyba ojca się wstydzi :D Chciałam M pokazać jak kopie i go zawołałam. Podszedł i cisza. Odszedł i znów zaczął kopać :D Czuję, że z matka będzie trzymać :D
U nas jest to samo... kopie, kopie biore reke meza i koniec. A ze M niecierpliwy to po kilku minutach rezygnuje a tu od nowa sie zaczyna , ale chyba 2 ray udalo sie zlapac tylko ze na takich delikatnych akurat. U mnie ciezko zeby ktos inny poczul bo maluch dosc nisko stale pstryka.
 
reklama
no to u mnie nad pepkiem non stop kopie. Rzadko się zdarzyło, żeby w innym miejscu kopał :) No ale M polozyl ręke gdzie się maluch wypiął. Przynajmniej tyle z tego miał :)
 
Do góry