reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny pytanie na szybko. Policzyłam pajace spiochy body kaftaniki spiochy i rampersy. Moje pytanie brzmi czy rampersy spiochy i kaftaniki się używa ? Mam na rozmiar 50
Pajace 15 sztuk
Spiochy 0 sztuk
Kaftanik 0 sztuk bluzeczki 5 sztuk
Body z dl rekawem 5 sztuk
Spidenki 5 sztuk
Body z krótkim 6 sztuk
Skarpetki 3 pary
Czapeczki 4 sztuki
Cieplejsze pajaco-kombinezony 5 sztuk

Nie wiem jak się ubiera dzieci czy są w samym pajacu itd. Czy body traktujemy jak bieliznę ?
 
Dziewczyny pytanie na szybko. Policzyłam pajace spiochy body kaftaniki spiochy i rampersy. Moje pytanie brzmi czy rampersy spiochy i kaftaniki się używa ? Mam na rozmiar 50
Pajace 15 sztuk
Spiochy 0 sztuk
Kaftanik 0 sztuk bluzeczki 5 sztuk
Body z dl rekawem 5 sztuk
Spidenki 5 sztuk
Body z krótkim 6 sztuk
Skarpetki 3 pary
Czapeczki 4 sztuki
Cieplejsze pajaco-kombinezony 5 sztuk

Nie wiem jak się ubiera dzieci czy są w samym pajacu itd. Czy body traktujemy jak bieliznę ?
Ja np. ani rampersow,ani spiochow, kaftanikow nie mam. Mi szwagierka mowila ze te kaftaniki srednio sie przydaja. Chyba ze od kogos dostane to beda...
 
Ja kaftaniki używam. Ale to wszystko zależy od pory roku w jakiej urodzisz. Ja akurat mam lato więc jak jest chłodniej to kaftanik zakładam na body. Spichy i pajace na pewno ci się w zimie przydadzą :)

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry