reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Mówisz o provicie czy coś pomyliłam? Aż mi się nie chce wierzyć że cała klinika jest nieczynna przecież dla nich każdy dzień to kupa kasy
Nie nie. To jest takie centrum ginekologiczne gdzie tylko ginekolodzy przyjmują i tylko tam można zrobić prenatalne. Moja klinika to gameta a oni wysyłają do innej przychodni jakby prywatnej. No yez ciężko mi w to uwierzyć
 
reklama
Was też napieprzają pachwiny, krocze, boki brzucha, macie wrażenie że rozrywa Wam skórę na brzuchu? Czy jestem wyjątkiem...?
Mnie nic nie boli :p nic nie dolega jak zwykle ;) dzisiaj kupiłam od ciotki z blizniakami dwa foteliki maxi cosi i mówiła ze mam b mały brzuch ja na 5 mc ciąży bliźniaczej. Ciekawe jaki ona miała. Mi się wydaje duży ale nie wiem
 
U każdego brzuch wygląda inaczej. Jak widzę na innym forum jakie brzuchy maja dziewczyny w 19 tc to tez się zastanawiam czy za mały czy za duży :p
 
Pisanka pokaż brzuszek :)

Ja też idę na glukozę w sob... uwielbiam to badanie :/

Pisze teraz z koleżanką która zaciążyła po pierwszym bzyknięciu i jestem porażona jej myśleniem. No brak słów
 
reklama
Do góry