reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ja za te drugie tzn samo usg zaplacilam 200 zl.
Ja za to pierwsze dzisiaj usg 150 a krew 220. Drugie nie pytalam. Niestety u mnie platne, a nie chcialo mi sie kabinowac z panstwowym ginem, bo musialabym isc i powiedziec, ze nie bede do niego chodzic tylko chce skierowanie na badanie.
 
Dziewczyny czy któraś z Was miała bakterie w moczu? Dobrze ze zrobiłam badania bo ostatnio dr mówił żeby nie robić juz badań. Nic mnie nie boli, nie swedzi, nie piecze. Pewnie antybiotyk czy coś dostane. Zobaczymy co jutro powie.
Ogólnie morfologia wyszła ok. Tylko znów lekka anemia i glukoza co miesiąc spada
 
Dziewczyny czy któraś z Was miała bakterie w moczu? Dobrze ze zrobiłam badania bo ostatnio dr mówił żeby nie robić juz badań. Nic mnie nie boli, nie swedzi, nie piecze. Pewnie antybiotyk czy coś dostane. Zobaczymy co jutro powie.
Ogólnie morfologia wyszła ok. Tylko znów lekka anemia i glukoza co miesiąc spada
Ja cała ciążę miałam bakterie

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agatek sliczne ubranka.
Ewelin zazdro wizyty ja nie widzialam bobasow od 6 tygodni bo lekarz ma tylko ekran i ja nie mam jak widziec i juz mnie to wkirza a wizyta za 2 tygodnie no i po polowkowych ide na 3/4 d to wtedy zobacze pewnie bobasy. Wrrrr
 
Hehe zobaczymy czy pokaże ci skrywa :D chociaż i tak czuję że chłopak :)
Pisanka u mnie najpierw dr ogląda a później monitor odwraca i pokazuje :)

Właśnie się zastanawiam nad zelkami, ale jak znów zjem to bd się wiercil i może nie pokazać co skrywa :p
 
reklama
Do góry