reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Szyszka :-) cóż - to czekamy!

gotadora może faktycznie wujek mojego męża ma coś źle zrobione z kominkiem. Nie wiem, ale pali na pewno samym drewnem. Ogólnie widok ich salonu skutecznie odsunął mnie od pomysłu zbudowania kominka, bo nie chcę mieć tego co on. Czarny sufit, ściany przy kominku. Feeee, to nie dla mnie.

Sylwia normalnie nie mogę uwierzyć, że ktoś może tak mieszkać :szok: czemu oni tego nie naprawią? może lubią takie ściany? Tam musi być coś nie tak, bo nigdy nie widziałam aby ktoś miał jakikolwiek problem tego typu, szkoda że męża nie ma to bym go spytała co to może być źle zrobione. Jeśli tylko taki kominek widziałaś to faktycznie nie dziwię się,że takiego nie chcesz u siebie mieć, nikt by nie chciał
 
reklama
Szyszka - tak z córeczka wszystko w porzadku. Jeszcze troszke ponad miesiąc i tez będę odliczać czas do porodu tak jak Ty teraz :) w poniedzialek dowiem się ile juz wazy moja perelka <3
 
szyszka co prawda liczę na 1 dzieciątko ale nigdy nic nie wiadomo;-) wizyta w piątek to zdam relację :-)
mi czop odszedł w nocy ok 2 a mała była na świecie o 9:25 rano, życzę ci żeby i u Ciebie szybciutko Antoś się pojawił :tak::-)
 
Sayszka wow juz czop ! To pewnie tylko dotknąć i juz :) mysle ze to kwestia kilku dni Max . Super!

Mini ni najwazniejsze ze z mała wszystko dobrze a ty wytrzymasz jeszcze ten weekend w szpitalu . U ciebie tez juz wszystko gotowe?

Peti u mnie trochę mniejsza jest ta lista do szpitala . Zreszta na zdrowy rozsądek czego moge potrzebować na 1 dzień . Jak urodzę nad ranem to wieczorem jestem w domu a jak po południu to na drugi dzień. Nawet po cc podpisujesz papier i mozesz wyjść po 24 h.

Ja ja miałam zacząć juz pranie ale wszyscy do okola mówią ze za wcześnie wiec jescze poczekam aż skończę te 30 tyg. Poza tym w piątek miałam test mini glukoza i maja zadz jak by było,coś nie tak . Mam nadzieje ze jest ok ale mam obawy .

Dorex zycze aby twoje mdłości poszły precz jak najszybciej .
 
Dziewczynki p8mozcie bo juz glupieje. Kazdy wylicza mi inaczej. Ostatnia miesiaczke mialam 4.04, szlam dlugim protokolem, 1 maja mialam punkcje a 6 maja transfer. Ktory to tydzien ciazy? Wedlug moich obliczen leci 8 tc. Czy zle licze?
 
Jogo: mialam rozpocząć pranie wlasnie w ten weekend. Jutro wypuszcza mnie pewnie po 15,wiec zaczne od wtorku,poza tym wszystko juz gotowe :D
 
Ostatnia edycja:
a u mnie zaczynaja sie podobieństwa do pierwszej ciazy a mianowicie znów nie mogę nosic soczewek (przynajmniej w pierszym trymestrze) bo mam nawracające owrzodzenia rogówi... żebym ja tylko wiedziala z kąd to dziadostwo się bierze... używam soczewek jednorazowych cała wymiana wręcz w sterylnych warunkach.... trudno na razie przechodzę na okulary....
 
Dziewczynki p8mozcie bo juz glupieje. Kazdy wylicza mi inaczej. Ostatnia miesiaczke mialam 4.04, szlam dlugim protokolem, 1 maja mialam punkcje a 6 maja transfer. Ktory to tydzien ciazy? Wedlug moich obliczen leci 8 tc. Czy zle licze?


Kasminda wklejam link do kalkulatora, możesz tu dowolnie sobie wybrać, czy chcesz liczyć od okresu, daty transferu czy wieku maluszków

IVFConnections - IVF Due Date Calculator by Date of Transfer, Retrieval, Ovulation or Insemination
 
reklama
Jogo z tego co sie dowiedzialam to w moim szpitalu ja musze zostac 2 doby,wczoraj szwagierka mnie uswiadomila i nie ma szans ze wychodze po 24 godz po cesarce na zyczenie,zreszta bym tak nie chciala.Roznie to moze byc.Wezme te 3 torby:-D

Kasminda a w klinice Ci nie wyliczyli daty porodu?Mnie od razu powiedzieli i potwierdzilo to usg.

Dziewczyny ja juz popralam,teraz prasowanie mnie czeka i gotowe.

Dorex dziwne ze tak w Twoje oczy reaguja jak jestes w ciazy,ciekawe dlaczego?A pytalas lekarza?

Dziewczyny ten czas zapiernicza niemilosiernie.U mnie zaczal pedzic po 25 tyg :-)
 
Do góry