reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Przeprosiłam sie ze sledziami... Jeeeeny jakie były pyszne.
Ciąża ma dużo minusów, ale to jak pyszne były śledzie to mega plus :D niebo w gębie
o widzisz, a ja sledzie uwielbiam, a w ciazy smakowaly mi mniej. Za to mialam obsesje na punkcje kiwi i fanty 🤣🤣 Nie mam pojecia czemu 🤣
A za sushi moglam zabic 🤣😁
 
Dziewczyny kiedy dostałyście pierwszy okres po porodzie podczas karmienia piersią? Borys ma zaraz 7 i poł miesiąca i dziś pierwsza małpa :( Z Maksem dostalam dokladnie w tym samym czasie jak miał 7.5 miesiąca.. Zastanawiam się od czego to zależy.. Maksa kontynuowałam karmić do 2 r.z. ale nie pamiętam czy miesiączka jakoś wpływa na laktacje. Coś Wam wiadomo w tym temacie ?
 
reklama
Kazał przeżyć 🙈 a to juz chyba czwarty tydzien ze smarkami 🙈

Mozesz brac narivent, rhinoargent i wodę morską. Dla mnie najlepszy był narivent.


Dziewczyny kiedy dostałyście pierwszy okres po porodzie podczas karmienia piersią? Borys ma zaraz 7 i poł miesiąca i dziś pierwsza małpa :( Z Maksem dostalam dokladnie w tym samym czasie jak miał 7.5 miesiąca.. Zastanawiam się od czego to zależy.. Maksa kontynuowałam karmić do 2 r.z. ale nie pamiętam czy miesiączka jakoś wpływa na laktacje. Coś Wam wiadomo w tym temacie ?
Przy Majce po 13 miesiacach dostałam okres, przy Bartku po 6.5 miesiąca 🤷‍♀️
Generalnie okres nie wpływa na ilość mleka tylko moze delikatnie zmienić jego smak
 
Do góry