reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Nawet nie mam.kiedy napisać. Dałam Basi dosłownie cm czopek i zaraz przyszła kupa a czopek w całości wyszedł. Dzidzius śpi grzecznie i od razu lepiej. U mnie armagedon przed świętami sprzątanie. I ciągle kupy, przewijanie, karmienie, Natusi dieta, rehabilitacja, jeszcze jej kolejne zeby idą dwie 3 na dole, psy, dzisiaj bylam z Badia sama na wazeniu, już 4 kg więc myślę że ladnie. Sama pojechałam dzisiaj w miasto na zakupy!!!! Muzyka na full tak dawno samochodem jie jeździłam. Kupiłam Jasiowi prenumeratę takich bardzo klasycznych komiksów z Marwela spider man. Robimy wszystko z bratowa żeby go odciągnąć trochę od komputerów. No i organizacją roczku. Pół miasta zjeździłam za butla z Helem. Nie mam czasu na nic nawet zdjęć waga znowu ladnie spada. Zimno mi wyszło na ustach. Masakra.
 
o widzisz, a ja sledzie uwielbiam, a w ciazy smakowaly mi mniej. Za to mialam obsesje na punkcje kiwi i fanty 🤣🤣 Nie mam pojecia czemu 🤣
A za sushi moglam zabic 🤣😁
Przeprosiłam sie ze sledziami... Jeeeeny jakie były pyszne.
Ciąża ma dużo minusów, ale to jak pyszne były śledzie to mega plus :D niebo w gębie
Jak tylko zaczęłam jeść normalnie, to mam fioła na punkcie truskawek, pomarańczy i oranżady z Heleny 😀🤪🙈
 
Dziewczyny kiedy dostałyście pierwszy okres po porodzie podczas karmienia piersią? Borys ma zaraz 7 i poł miesiąca i dziś pierwsza małpa :( Z Maksem dostalam dokladnie w tym samym czasie jak miał 7.5 miesiąca.. Zastanawiam się od czego to zależy.. Maksa kontynuowałam karmić do 2 r.z. ale nie pamiętam czy miesiączka jakoś wpływa na laktacje. Coś Wam wiadomo w tym temacie ?
Ja dostałam w podobnym okresie tj. rozpoczęcie rozszerzania diety przy dwóch córkach. Karmiłam jedną do półtora roku, drugą 2 lata. U mnie nie wpłynęło to na laktację i nie kojarzę żadnych danych, które by wskazywały, że może to ograniczać karmienie.
 
reklama
Dziewczyny, na co zwrócić uwagę przy kupnie wózka gondola/spacerowka ? Jakie macie i polecacie?
Waga wózka, czy łatów go złożyć i rozłożyć, mój rozkładam jedna ręką, także mogę mieć dziecko na drugiej ręce, czy raczka jest przekładana, w którą stronę buzią będzie odwrócone dziecko czy przodem do ciebie czy nie , to chyba najważniejsze rzeczy jak dla mnie
 
Do góry