reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

wydawalo mi sie, ze w domu mieszkasz, a nie w bloku wiec ja tam nie wiem czy po schodach czy nie. Dla mnie jeden fotleik z 3 miesiecznym dzieckiem byl juz w ciul trudny do noszenia ze wzgledu na ciezar. Dwoch chyba bym nie dala rady choc nie probowalqm
W tej chwili mieszkam w domu gdzie nie musze z niczym nigdzie wchodzic,ale jak sie twixy urodzily to mialam urocze schody w innym domu.Nosilam dwojke do 6 miesiaca.Ale to mozna naprawde udzwignac😀jak masz dwoje ,to masz rownowage przynajmniej😂
 
reklama
Dziewczyny, czy to normalne ze w 15+3 tc waga stoi w miejscu?

I może powiecie mi jakie powinno być tetno plodu w ww. tygodniu? Detektor pokazuje czasami 136 a czasami 155 i nie kumam 😄
 
Dziewczyny, czy to normalne ze w 15+3 tc waga stoi w miejscu?

I może powiecie mi jakie powinno być tetno plodu w ww. tygodniu? Detektor pokazuje czasami 136 a czasami 155 i nie kumam 😄
ja dopiero zaczęłam tyć po 20tyg, w sumie w dniu porodu miałam 10kg na plus, tydzień po cc miałam mniej niż przed ciaza (jak zaszłam miałam 82, do pewnego momentu waga mi spadała, w dniu porodu 90, a tydzień po cc 78
 
ja dopiero zaczęłam tyć po 20tyg, w sumie w dniu porodu miałam 10kg na plus, tydzień po cc miałam mniej niż przed ciaza (jak zaszłam miałam 82, do pewnego momentu waga mi spadała, w dniu porodu 90, a tydzień po cc 78
Ja przed ciążą nie wiem ile dokladnie, ale w dniu zakladania karty ciazy było 86,5 (to bylo jakos 9+4), potem schudłam jeszcze i bylo 85, a dziś rano 86,2.. i trochę mnie to zmartwilo, bo maluch rosnie a ja wcale 😄 ale moze to faktycznie normalne i nie mam co wariowac tylko sie cieszyc ze jeszcze nie jest tak zle 🙈😄
 
Ja przed ciążą nie wiem ile dokladnie, ale w dniu zakladania karty ciazy było 86,5 (to bylo jakos 9+4), potem schudłam jeszcze i bylo 85, a dziś rano 86,2.. i trochę mnie to zmartwilo, bo maluch rosnie a ja wcale 😄 ale moze to faktycznie normalne i nie mam co wariowac tylko sie cieszyc ze jeszcze nie jest tak zle 🙈😄
Ja przed ciaza 63kg do 4 miesiaca 61kg.Brzucha nie byli widac prajtycznie wcale moze dopiero przy 7 miesciacu.Zakonczylam ciaze z waga 77kg🤦‍♀️ po 2 dniach -7kg bo u mnie bylo duzo wod plodowych
 
Ja przed ciążą nie wiem ile dokladnie, ale w dniu zakladania karty ciazy było 86,5 (to bylo jakos 9+4), potem schudłam jeszcze i bylo 85, a dziś rano 86,2.. i trochę mnie to zmartwilo, bo maluch rosnie a ja wcale 😄 ale moze to faktycznie normalne i nie mam co wariowac tylko sie cieszyc ze jeszcze nie jest tak zle 🙈😄
ja się śmiałam ze moje dziecko brało z mamusi zapasów 😂
 
Dziewczyny, czy to normalne ze w 15+3 tc waga stoi w miejscu?

I może powiecie mi jakie powinno być tetno plodu w ww. tygodniu? Detektor pokazuje czasami 136 a czasami 155 i nie kumam 😄
U mnie też stoi w miejscu ,ale ja nie jem za wiele z tym moim żołądkiem?? A jak u Ciebie z żołądkiem ?? Wróciłaś do pracy ? Jaki kupiłaś detektor ,też o tym myślałam .
 
reklama
Do góry