reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

U mnie też stoi w miejscu ,ale ja nie jem za wiele z tym moim żołądkiem?? A jak u Ciebie z żołądkiem ?? Wróciłaś do pracy ? Jaki kupiłaś detektor ,też o tym myślałam .
Żołądek juz tylko czasami mnie boli, jak zjem cos "ciezkiego". Do pracy nie wracam, bo mam inne dolegliwosci które mi nie pozwalają. Ja detektor wypożyczyłam przez strone rentmama.pl. nie chciałam kupować bo w sumie nie wiedzialam czy bede umiala korzystac i czy bede potrzebowac..ale jak mam chwile zwatpienia to pomaga sie uspokoić. Chociaz nie zawsze udaj mi sie znaleźć serduszko i wtedy tez mam schize...
 
reklama
Dziewczyny, czy to normalne ze w 15+3 tc waga stoi w miejscu?

I może powiecie mi jakie powinno być tetno plodu w ww. tygodniu? Detektor pokazuje czasami 136 a czasami 155 i nie kumam 😄
Ja zaczynalam z 60 kg, schudlam 3kg, teraz w 11rc mam 58kg. Ja sporo jem, nie wymiotuje. Widocznie tak jest na poczatku ;) u mnie za to brzuch tak wywalilo, ze zadnym spodni juz nie zaloze 😂
 
rozwaz moze te avionauty, podobno ponad polowe lzejsze niz taki maxicosi choc fakt, ze dwa foteliki na raz po schodach to ogromne wyzwanie…
Jest jeszcze maxi cosi coral, obadaj, tam sie wyciaga z fotelika czesc i wtedy chyba robi sie to mega lekkie, ale nie wiem dokladnie jak dziala.
Dzięki 😘
 
Cześć dziewczyny,
Nie jestem w stanie przeczytać 10000 stron dlatego proszę nie bądźcie złe jeśli odpowiadacie na to pytanie juz pewnie tysięczny raz 😁może pokrótce opiszę moje zmagania z niepłodnością, jestem po 3 iui, chociaż wątpię w jej powodzenie niedługo testuję, po krótce niepłodność idiopatyczna , 27 lat , 2 lata starań, nieskończenie wiele badań, jestem w inviccie w Gdańsku, jeśli @ przyjdzie to za 10 dni zaczynam stymulację do ivf, martwię się jak się będę czuć :( ale zrobię wszystko bo tyle już wycierpiałam:( powiedzcie mi bo czytam na stronie ceny in vitro I wiecie może ile tam kosztów jest ukrytych ? Ile należy dodać do tego co na stronie ? Plus czy korzystalyscie może z refundacji z samorządu? Dziękuję Wam z góry za odpowiedzi buziaki pozdrawiam
 
reklama
Ja jestem 16t4d i do tej pory przybralam 1.4kg a zaczelam przybierac dopiero po skonczonym 14 tyg.
Rety ale szybko Twoja ciaza juz tak daleko!! Dopiero testy byly❤️👏🏻

To podobnie jak ja
Wstret do jedzenia do 14t
Z 55 kg spadlam na 53 kg
Potem odbijalam powoli
Dzis 22t i waga idzie powoli do gory ale to od tego 15-16 tyg jak zaczelam jesc - dzis 59 kg i im dalej w ciazy tym ladniej przybieram.. oczywiscie brzuszek cycki itp
 
Do góry