reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Czarnykot to super,ze z maleństwem jest wszystko w porządku:-)
Ja mam jutro wizytę inie mogę się już doczekać,cieszę się,bo dowiem się ile mój synek waży, ile ma wzrostu:-)no i najważniejsze czy z maluchem jest wszystko w porządku.
 
reklama
o kurcze lolitka no to nie weslolo :-(....
dziewczyny powiedzcie mi bo ostatnio edna z zlyczliwych mi nagadała, ze nie moge spac na wznak???? czy to prawda?? Ja zawsze spałam na brzuchu ale tego juz sie odzywczaiłam i sie na boku ale czasami tez na plecach i teraz sie przestraszyłam..bo podobno jakies niedotlenienie moze byc??? :szok:
 
Asiiek ja tez słyszałam,ze w ciąży nie powinno spać się plecach,bo dziecko jest wtedy mniej dotlenione,ale moja koleżanka w ciąży spała na plecach i maleństwu nic nie było.Ja za to lubie spać na brzuchu,a teraz staram sie nie spac w tej pozycji,tylko na boku.Słyszałam,ze powinno spać sie na prawym boku.
Moj synek waży juz 700 gr i ma sie dobrze:-)
 
Asiiek - ja tez czytałam ( w mojej mądrej ciążowej książce), że powinno się spać na boku i teraz też się tak staram. Napisali też, że nie ma co panikować jak w ciągu nocy przekręcisz się na plecy :) Oraz radzili, żeby śpiąc na boku między kolanka włożyć poduszkę... żeby było wygodniej. Spróbowałam i rzeczywiście jest :tak: więc polecam!
Lolitko - jak tam Twoje bóle? ustąpiły trochę?
 
asiek - nie mozna spac na wznak i na brzuchu. zalecana pozycja do spanie NA LEWYM boku. gdy sie przekrecasz na prawy powoduje to ucisk i slabszy doplyw krwi do dzidzi.... ale jak juz dziewcyzny wspomnialy - nie ma co panikowac jesli sie nieswiadomie obrocisz na prawy czy na wznak w czasei nocy ale trzeba starac sie sypiac na lewym boku

matylda
- lece na srodkach przeciwbolowych. bol jest nieco mniejszy niz sobotni czy niedzielny. po tabletkach moge wstac do lazienki i nie mam tak silnego bolu. ale musze caly czas byc w jednej pozycji bo inne mi bol sprawiaja. dzieki ze pytasz
 
Lolitko bardzo współczuję tych bóli :(, to jakaś masakra... mam nadzieję, że szybko dojdziesz do siebie i nie będzie komplikacji.

Ja też czytałam o tym spaniu, najlepiej spać właśnie na lewym boku, staram się tak spać, ale najwygodniej i najlepiej jest mi na plecach... mam straszne problemy ze spaniem od jakiegoś miesiąca i jak układam się na boku to kaplica... no ale staram się jak mogę...

Dziś Kochane jestem już pewna na 2000%, że poczułam ruchy mojego dziecka, czuję już COŚ od 2 tygodni, ale nie byłam pewna... te ruchy są już na tyle silne, że czuć je pod ręką, aż się dziś poryczałam... :)
 
hej dziewczyny :-)

kwiat lotosu
serdeczne gratulacje !!:-):-):-)

Jeśli chodzi o spanie na wznak to owszem lepiej nie, ja niestety mimo że się pilnowałam to co tylko obudziłam się w nocy to leżałam na wznak a później to już tylko mogłam zasnąć w tej pozycji ze względu na okropne zgagi i nic mojej dzidzi nie było ;-)
 
reklama
Hej dziewczyny :-)
Kasia 30 ale juz duzy Twój maluszek:-)
Iniiaa bardzo ci zazdroszcze tych ruchów maleństwa.

Ja niestety nic nie czuje trochę sie tym martwie jutro juz 18 tc a tu cisza....
Dziewczyny kiedy Wy poczułyscie ruchy dzieciątka moze ja panikuje za wczesnie ale tez juz tak bardzo bym chciala doznac tego odczucia:-)

Lolitko bardzo ci współczuje tego bólu trzymam kciuki zeby przeszło jak najszybciej i zebys mogła cieszyc sie ciążą.
 
Ostatnia edycja:
Do góry