reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Jasne,ze Ci napisze,szerze i bez kolorowania,jak zawsze.
Odnosnie tych fotelikow,wiecie na pewno ze jest taki sklep 8 gwiazdek ,ktory dobiera foteliki nie tyle co do dziecka a i do samochodu.Co niestety czesto mija sie z mysleniem ,ze do kazdego kazdy pasuje.



Blagam was nie kupujcie fotelikow ,bo sa fajne,tanie i kolorowe.Czytajcie ktore maja testy zderzeniowe.To inwestycia w zycie waszego dziecka.
No wlasnie Łukasz mowil ze tym sie kierowal. Moj ani ladny ani kolorowy ;)
 
reklama
Tez tego nie mam - chcialam tez misia szumisia i wlasnie jakis projektor. Stwierdzilam ze to mala moze dostanie wprezencie po urodzeniu ;) Wlasnie nie mam takiej poduszki do spania gdzies mi umknelo bo bylam zajeta kopletowaniem ciuszkow ;) Mam tylko taki rogal do karmienia. Cos ty nie cwicze teraz nic bo jakos sobie tego juz nie wyobrazam - naprawde czuje ze sie posypalam chocby od ostatniej wizyty - duza roznica :o Biore magnez i pije meliske tego dhea nie biore - nie wiedzialam ze na cos on w ciazy pomaga a mam tych lekow tyle, jeszcze doszly jakeis masci i krople od laryngologa ze juz czasami trudno sie w tym wszystkim polapac. Dziekuje wam dziewczyny za wszystkie wpisy az mi sie troche lepiej zrobilo. Ja jednak jestem taki typ ze jak mi ktos nagada to i od razu lepiej sie czuje. Jak mi ktos powie ze tak moze byc to tez od razu lepiej ;)
Jak juz chcecie takie cos kupowac,to moge wam tylko podpowiedziec,sprawdzcie melodyjki,kolory ,szybkosc.Takie malenstwa tego nie potrzebuja,latwo je szybko przestymulowac i bedziecie miec mega problem.Mozg takiego dziecka,nie jest w stanie tego przetworzyc.Nie odradzam wam.

Bazylia,ja juz Ci dosyc nagadalam😆🙈
 
Jeszcze nie montowalismy tej bazy - to Łukasz na to tak naciskal bo duzo o tym czytal ze niby tak łatwiej i bezpieczniej i ze musi byc - on jest w sumie od takich rzeczy ja sobie tylko wozek wybralam ;) Kupilam jeszcze do fotelika taki muslinowy otulacz z miejscem na zapinanie pasow. Nie wiem jak sie sprawdzi fotelik ale teraz mi to juz obojetne - bardzo sie ciesze ze mam za soba tego typu zakupy i ze wszystko juz jest. Mnie wozek najbardziej cieszy bo naprawde jest dokladnie taki jaki chcialam. A wszystko inne wyjdzie przeciez w praniu - wtedy bedziemy sie sami uczyc na bledach co zle kupilismy albo co bylo nie potrzebne. Bylo na stac na taki sprzet - kupili go tescie ale nie musielismy za te pieniadze wybierac wozka tylko co chcielismy a wszystko inne kupilismy juz sobie sami wiec moglismy sobie powybierac. Tak naprawde to wszystko w tym momencie nie jest dla mnie takie wazne jak to zeby szczesliwie urodzic i zeby malutka byla zdrowa no i zebym ja wrocila do formy bo jestem naprawde mocno zaniepokojona. Boje sie cesarki i tego jak to bedzie jak juz bede przez te pierwsze godziny sama z dzieckiem. Czy ktos moglby mnie troche uspokoic. Mam dzisiaj neizly spadek formy i psychicznej i fizycznej. Jeszcze laryngolog powiedzial ze jak w nosie jest lepiej tak gardlo go zaczelo niepokoic bo nie widzi poprawy a na ten czas nie moze mi nic przepisac. Mocz jest bardzo ładny. Niestety w krwi dalej wysokie leukocyty powyzej 15 i pomimo tego ze biore zelazo to hemoglobina sie nie za bardzo podniosla. Od ostatniej wizyty znowu zamiast przytyc to schudlam kg - chce juz isc do lekarza zeby wszystko sprawdzil. @annemarie moze nie powinnam cie prosic o pomoc ale jak bys miala chwile to mozesz mi cos wiecej napisac o cesarce? Ostatnio mnie lekarz troche przestraszyl ze to powazna operacja ale naszczescie statystyka stoi po mojej stronie - troche dziwnie to zabrzmialo.
Lekarz Cie nie straszy tylko uświadamia, ze to operacja i trzeba to wiedziec. Otworza powloki brzuszne i macice, to nie zabieg tylko poważna interwencja. Wystarczy, ze bedziesz miec tego świadomość, nie boj sie.
Mozesz te ostatnie tygodnie przezyc w strachu i panice albo mozesz tez sie przestawić na myslenie - spelnia się moje najwieksze marzenie, zaraz nasz cud będzie z nami, a porod to ostatnia prosta.
A potem bedziesz juz Ty i dziecko. Bedziesz dla niej najwazniejsza i bedzie Cie pptrzebowac jak powietrza, bo tylko Twoj zapach i bicie serca będzie dawac jej poczucie bezpieczeństwa w pierwszych tygodniach.
Mysl o tym pozytywnie, piekne chwile przed Wami, trudne, ale cudowne. Odsun strach, czekaj na nagrode za lata walki [emoji4]
 
Jak juz chcecie takie cos kupowac,to moge wam tylko podpowiedziec,sprawdzcie melodyjki,kolory ,szybkosc.Takie malenstwa tego nie potrzebuja,latwo je szybko przestymulowac i bedziecie miec mega problem.Mozg takiego dziecka,nie jest w stanie tego przetworzyc.Nie odradzam wam.

Bazylia,ja juz Ci dosyc nagadalam[emoji38][emoji85]
Otoz to.
Szumisia polecam, projetor czy karuzela moim zdaniem sa zbedne.
 
Tez tego nie mam - chcialam tez misia szumisia i wlasnie jakis projektor. Stwierdzilam ze to mala moze dostanie wprezencie po urodzeniu ;) Wlasnie nie mam takiej poduszki do spania gdzies mi umknelo bo bylam zajeta kopletowaniem ciuszkow ;) Mam tylko taki rogal do karmienia. Cos ty nie cwicze teraz nic bo jakos sobie tego juz nie wyobrazam - naprawde czuje ze sie posypalam chocby od ostatniej wizyty - duza roznica :o Biore magnez i pije meliske tego dhea nie biore - nie wiedzialam ze na cos on w ciazy pomaga a mam tych lekow tyle, jeszcze doszly jakeis masci i krople od laryngologa ze juz czasami trudno sie w tym wszystkim polapac. Dziekuje wam dziewczyny za wszystkie wpisy az mi sie troche lepiej zrobilo. Ja jednak jestem taki typ ze jak mi ktos nagada to i od razu lepiej sie czuje. Jak mi ktos powie ze tak moze byc to tez od razu lepiej ;)
Dha miałam włączony jak szyjka mi się skracała, teraz biorę profilaktycznie bo lekarz mówi, że zapobiega porodowi przedwczesnemu.
ćwiczenia:
pomijam te, które wydają mi się ciężkie czyli siedzące, raczej robię tylko te w pionie.
 
Skurcze sa normalne mnue zaczynaja juz lapac ale jak juz czuje ze nadchodzi to rozciagam noge.Spac moge jedynie na pkecach-bok nie wchodzi w gre tak jest i mu i niuni niewygodnie-daje mi od razu znac😄
Ja ciagle mam sluz.Przed ciaza pustynia a teraz ocean😉
Mnie ciagle muli,musze ciagle cos jesc lub pic zeby jako tako sie czuc.
Ja nie potrafie spac wlasnie na wznak - nie wiem jak ty to robisz - ja sie od razu dusze. Ja mdlosci nie mam prawie wcale i jak na poczatku apetyt mialam oooggrrrooommmnnny ak ostatnio u mnie z tym kiepisko i sie oczywiscie tym stresuje.
 
Jak juz chcecie takie cos kupowac,to moge wam tylko podpowiedziec,sprawdzcie melodyjki,kolory ,szybkosc.Takie malenstwa tego nie potrzebuja,latwo je szybko przestymulowac i bedziecie miec mega problem.Mozg takiego dziecka,nie jest w stanie tego przetworzyc.Nie odradzam wam.

Bazylia,ja juz Ci dosyc nagadalam😆🙈
Noooo i ja na koncu podziekowalam - co prawda tylko emotką ;) Ale od razu sie wzielam w garsc, skupilam na malej i jakos dozylam prenatalnych ;)
 
Tez tego nie mam - chcialam tez misia szumisia i wlasnie jakis projektor. Stwierdzilam ze to mala moze dostanie wprezencie po urodzeniu ;) Wlasnie nie mam takiej poduszki do spania gdzies mi umknelo bo bylam zajeta kompletowaniem ciuszkow ;) Mam tylko taki rogal do karmienia. Cos ty nie cwicze teraz nic bo jakos sobie tego juz nie wyobrazam - naprawde czuje ze sie posypalam chocby od ostatniej wizyty - duza roznica :o Biore magnez i pije meliske tego dhea nie biore - nie wiedzialam ze na cos on w ciazy pomaga a mam tych lekow tyle, jeszcze doszly jakeis masci i krople od laryngologa ze juz czasami trudno sie w tym wszystkim polapac. Dziekuje wam dziewczyny za wszystkie wpisy az mi sie troche lepiej zrobilo. Ja jednak jestem taki typ ze jak mi ktos nagada to i od razu lepiej sie czuje. Jak mi ktos powie ze tak moze byc to tez od razu lepiej ;)
mój dostanie szumisia bo każdy nas się o coś pytał co się nam przyda, karuzeli na razie nie kupuję tylko oglądam na zasadzie jak się trafi używana taka jak chcę i za dobre pieniądze to będzie bo nie jest mi mega potrzebna, teraz wydajemy kupę kasy na położne bo szkoły rodzenia owszem są stacjonarne, ale prywatne. Ostatnio w Pepco do wózka kupiłam taką maskotkę pozytywke za bagatela 10zł. Były też różowe.
 

Załączniki

  • 16148524295107775240777424435989.jpg
    16148524295107775240777424435989.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 39
reklama
Ja nie potrafie spac wlasnie na wznak - nie wiem jak ty to robisz - ja sie od razu dusze. Ja mdlosci nie mam prawie wcale i jak na poczatku apetyt mialam oooggrrrooommmnnny ak ostatnio u mnie z tym kiepisko i sie oczywiscie tym stresuje.
O widzisz.Ja na poczatku ciazy chudlam bo jesc nue moglam teraz zre wszystko co napotkam na drodze.Na szczescie idzie tylko w brzuch ktory mimo to nie jest kolosem jeszcze.
Ja to sie boje tych badan jutrzejszych.Mialam slabe wyniki i nie wiem czy sie poprawily.Ja w moczu mam leukocyty-500.Mialam tez bialko ale ostatnio juz byli ok.No i ta moja anemia😪
Ja sie dusze jak leze na boku,z reszta Miska wtedy sie denerwuje i sie ciska,wiec tylko lezenie na plecach daje sen.
Trraz denerwuje sie bo nie mamy jeszcze komody.Orientowalam sie i na ta co chcemy-oczywiscie wymiary to podstawa tezeba czeksc nawet 10tyg.!😱***** ja urodze i nie bede miala wypranych,uprasowanych i poskladantch ubranek.JPRDL!!!
 
Do góry