reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Hejka [emoji4]akurat zajrzałam [emoji3059]u nas minął miesiąc. Nawet fotkę z tej okazji strzeliłam [emoji1]
Oskar fajny[emoji4]głośny [emoji1]

Hejka[emoji3059]Ale Ci Wasi przybierają [emoji3059]aż szok[emoji3590]Ja nie mam wagi do dziecka w domu,więc dowiem się na wizycie jak idzie, ale na początku był przyrost 35g na dzień i pediatra była bardzo happy. Też tylko na piersi. Miesiąc mu minął kilka dni temu. Nawet fotę na tę okoliczność strzeliłam[emoji1]
Oskar jest głośny, jest ewidentnym noszeniakiem, plus ma kolki i ulewa... Zestaw konkret[emoji85]potwierdzam, że ten czas zapierdziela jak cholera[emoji1]ani się obejrzymy, a będziemy im pakować śniadanie na pierwszy dzień w szkole [emoji3059]
Pozdrawiam cieplutko!!! [emoji8][emoji8][emoji8]
Cudny!! Ale okruszek [emoji3059][emoji3059]
No to widze, ze sie nie nudzisz [emoji14]
A jak Maksik zareagował na brata? Napisz cos wiecej, bo tesknimy [emoji8][emoji8]
 
reklama
Cudny!! Ale okruszek [emoji3059][emoji3059]
No to widze, ze sie nie nudzisz [emoji14]
A jak Maksik zareagował na brata? Napisz cos wiecej, bo tesknimy [emoji8][emoji8]
Hehe nie ma czasu 😜 śliczne te maluszki. Ja już nie chce więcej dzieci, a jednocześnie jakaś tęsknota mnie pobiera 😂 chyba otumaniona jestem, spałam jakieś 4-5 godzin. Uroki pracy zdalnej w domu.
 
Kobitki co polecacie do smarowania brzuszka ? Czy macie coś co nie jest olejem? Stosowałam mustelle ale po niej szybko następowało swędzenie skory, teraz mam Mama Mio i jestem zachwycona jednak cena mniej przyjemna :) może coś rekomendujecie ?
 
Hehe nie ma czasu [emoji12] śliczne te maluszki. Ja już nie chce więcej dzieci, a jednocześnie jakaś tęsknota mnie pobiera [emoji23] chyba otumaniona jestem, spałam jakieś 4-5 godzin. Uroki pracy zdalnej w domu.
Ja wracam do pracy po Wielkanocy, juz zapowiedzialam, ze chce model hybrydowy, a jak nie to redukuje etat, wiec raczej sie zgodzą. Mala od marca idzie do zlobka, starsza chodzi do szkoły, wiec moze jakos uda sie ogarnac dzieci, dom i prace.
Moj organizm chyba juz przywyczail sie do braku snu, jestem permanentnie zmeczona, ale moge funkcjonowac wiec nie jest zle.
A jesli chodzi o wiecej potomstwa to ja w sumie chetnie, ale moj maz kategorycznie nie wiec poki co mrozimy dalej, potem sie pomysli.
 
Kobitki co polecacie do smarowania brzuszka ? Czy macie coś co nie jest olejem? Stosowałam mustelle ale po niej szybko następowało swędzenie skory, teraz mam Mama Mio i jestem zachwycona jednak cena mniej przyjemna :) może coś rekomendujecie ?
Ja dostalam od mamy Alphanova Sante i byl fajny. W pierwszej ciszy uzywalam Mustelli.
Rozstepow nie mam.
 
@goffa13 mialam dac znac - moja na 6 miesiecy 7580g i 68cm. Pediatra dalej sie upiera, ze powinna juz min 6h ciagiem spac [emoji2358] nie wiem tylko jak to mojemu dziecku wytlumaczyc [emoji16]
Twoja sie przekreca na brzuch sama i na plecy?
 
@goffa13 mialam dac znac - moja na 6 miesiecy 7580g i 68cm. Pediatra dalej sie upiera, ze powinna juz min 6h ciagiem spac [emoji2358] nie wiem tylko jak to mojemu dziecku wytlumaczyc [emoji16]
Twoja sie przekreca na brzuch sama i na plecy?
Tak niedawno zaczęła.Nawe podczas spania fajnie się na boczku ustawia.Moja spi nadal cale noce i ogólnie mało mam przy niej pracy (tfu tfu)i tak czasami się zastanawiam jak by to było jakby była takim bardzo wymagającym dzieckiem,no ale co przecież bym jej nie oddala hehe
 
Tak niedawno zaczęła.Nawe podczas spania fajnie się na boczku ustawia.Moja spi nadal cale noce i ogólnie mało mam przy niej pracy (tfu tfu)i tak czasami się zastanawiam jak by to było jakby była takim bardzo wymagającym dzieckiem,no ale co przecież bym jej nie oddala hehe
Hehe no raczej nie [emoji1787][emoji1787]
Moja tez zlote dziecko tylko spi slabo, reszta super.
A pytalam, bo moja na boki to juz dawno, ale teraz juz smiga na brzuch i przemieszcza mi sie po calym pokoju turlajac sie albo czolagajac wiec juz jej samej nie moge zostawiac [emoji2358][emoji16]
 
Hehe no raczej nie [emoji1787][emoji1787]
Moja tez zlote dziecko tylko spi slabo, reszta super.
A pytalam, bo moja na boki to juz dawno, ale teraz juz smiga na brzuch i przemieszcza mi sie po calym pokoju turlajac sie albo czolagajac wiec juz jej samej nie moge zostawiac [emoji2358][emoji16]
Wyobraz sobie ze na tym etapie jakim jest moja córka moj sym juz raczkowal a ona jest troszcze grubasek i te ruchy ma ciężkie.No ale twoja ninia szybciutko tez jak juz się potrafi przemieszczać
 
reklama
Wyobraz sobie ze na tym etapie jakim jest moja córka moj sym juz raczkowal a ona jest troszcze grubasek i te ruchy ma ciężkie.No ale twoja ninia szybciutko tez jak juz się potrafi przemieszczać
Raczkował majac 6 miesiecy?? Poważnie?!?
Moja starsza robila to co mlodsza 2 miesiace pozniej wiec jestem zaskoczona, ze to tak szybko idzie. Moja Lila raczkowała majac 9...
 
Do góry