reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny wygrałam prawie jak los na loterii, jedna babka z moich okolic ogłaszała ze sprzeda ciuszki dla chłopca 50-68 rozmiar... za cenę 20€ także jestem w posiadaniu 3 wielkich worków (Takie na śmieci) cudnych ubranek. Głównie markowe 🥰 no masakra. Więcej przyda mi się na później bo te mniejsze to głównie z krótkim rękawkiem ale sporo jest spodenek, bluz, kurteczek. Szykuje się na meeega duże pranie.

Moje pytanie - jaki proszek bądź płyn do prania polecacie mamusie? Muszę ostro je odświeżyć
Ja prałam w lovelli a potem w dzidziusiu. Żaden młodego nie podrażniał.
No nieźle Ci się przyfarciło 😃 . Pilnuj teraz tej babeczki z większymi rozmiarami, albo od razu daj jej znać żeby o Tobie pamiętała:).
 
reklama
Ja też używam tylko proszku do prania, w minimalnej ilości. Prasowalam rzeczy noworodka może ze dwa tygodnie, potem już mi się nie chciało. Z płynów do płukania zrezygnowałam dawno temu, starszak ma alergię, pewnie jakaś chemia w tym siedzi. W pralce zawsze mam włączone dodatkowe płukanie. Używam loveli.
😃😃Jak dobrze to słyszeć😃😃. Bałam się że tylko ja taki leniuszek z tym prasowaniem😅.
 
Remizka czekamy na wieści🙂.
Wieści Ciotka są takie ❤❤❤
20200526_091722.jpg
Krew oddana, czekam na wyniki :rofl:
 
reklama
Do góry