reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dicopeg junior przepisala mi pediatra jak Hubek mial mega mega problem z kupa po wakacjach. Odrzucil mi całkowicie butle, był na piersi plus jedzenie normalne i tu byl taki problem ze szok. Bidok cisnal, caly czerwony, płakał a kupy brak. Pediatra kazala spróbować go dac na nocnik i od tego czasu kupy robi na nocniku tylko mial w tedy prawie 11 m-cy

A to jest na receptę?
U nas chyba za wcześnie na nocnik, mała ma 8.5 miesiąca i tego nie ogarnie.

Dzisiaj na kolacje była kasza jaglana z suszonymi śliwkami, miałam dać jej płatki owsiane ale okazało się, że nie ma, bo mąż wykorzystał wszystkie do granoli.

Mam nadzieję że jutro coś ruszy, jak nie to zrobię jej dzień z cyckiem 😉
 
reklama
A to jest na receptę?
U nas chyba za wcześnie na nocnik, mała ma 8.5 miesiąca i tego nie ogarnie.

Dzisiaj na kolacje była kasza jaglana z suszonymi śliwkami, miałam dać jej płatki owsiane ale okazało się, że nie ma, bo mąż wykorzystał wszystkie do granoli.

Mam nadzieję że jutro coś ruszy, jak nie to zrobię jej dzień z cyckiem 😉
Nas to też nie ominęło. Kilka dni bez kupki dałam czopek i zrobiła a później zasada Red Hot czyli gdy jest kupka to normalnie jemy a jeżeli nue ma to w kolejnym dniu pierś. Zasada się sprawdza kupki od tamtego momentu są codziennie czasami zdarza sìę co daa dni.
 
A to jest na receptę?
U nas chyba za wcześnie na nocnik, mała ma 8.5 miesiąca i tego nie ogarnie.

Dzisiaj na kolacje była kasza jaglana z suszonymi śliwkami, miałam dać jej płatki owsiane ale okazało się, że nie ma, bo mąż wykorzystał wszystkie do granoli.

Mam nadzieję że jutro coś ruszy, jak nie to zrobię jej dzień z cyckiem 😉
Nie umiem Ci powiedzieć ale jal wpiszesz w Google to znajdziesz czu jest na recepte. No Hubek byl starszy i sam zrozumial zr na nocniku kupa idzie bez problemu wiec od tego czasu jest nocnik i sam wola jak chce kupe
 
Dziewczyny jakby ktoras miała ochotę wesprzec finansowo rehabilitację naszej dzielnej Oliwki to podaje adres zbiórki

Jest tez na fb grupa z licytacjami jakbys któraś miała chęć. Jesli macie tez cos co mozna oddac na licytacje to tez będzie super.
 
Jim
Mamusie, czy wasze dzieci też często nabijają sobie guzy? :-( Ja już czasem mam ochotę wsadzić moja w kask, albo obłożyć poduszkami :-\ nie ma tygodnia bez siniaka na czole... Odkąd zaczęła chodzić to wszędzie biegiem... Jest niezdarna, zakrecona, szalona... To futryna, to stół, to inny mebel... Goni się z psem, wygłupia... Prócz widocznych "patologii" na tej nieszczęsnej głowie, nie ma żadnych niepokojących objawów, ale i tak okropnie mnie to martwi, a przecież nie mogę za nią cały dzień biegać
Ja czasem mam ochotę założyć kask sobie😅. Już miała 3 razy rozwaloną wargę, kilka guzów a nawet siniaka pod okiem😬. Młody ma twardą głowę i jakoś lepiej to znosi, choć jak jest zmęczony to plączą mu się ręce i nogi i często się wywraca.
 
Jim
Ja czasem mam ochotę założyć kask sobie😅. Już miała 3 razy rozwaloną wargę, kilka guzów a nawet siniaka pod okiem😬. Młody ma twardą głowę i jakoś lepiej to znosi, choć jak jest zmęczony to plączą mu się ręce i nogi i często się wywraca.
Czyzby synek zaczal chodzic??
 
Jim
Ja czasem mam ochotę założyć kask sobie😅. Już miała 3 razy rozwaloną wargę, kilka guzów a nawet siniaka pod okiem😬. Młody ma twardą głowę i jakoś lepiej to znosi, choć jak jest zmęczony to plączą mu się ręce i nogi i często się wywraca.

Ja tylko czasem obrywam z liścia haha więc w tej sytuacji mniej cierpię
 
Dziewczyny, jestem po wizycie.. Mamy 14tc, wszystko jest ok, bardzo się z tego cieszę, ale jestem bardzo zawiedziona wizyta.. Wiem, że już nigdy nie będę w ciąży bliźniaczej to jest pewne, a może już to już wg moja ostatnia ciąża, a dostałam jedno jedyne zdj usg na którym praktycznie nic nie widać, ja wiem.. To nie najważniejsze, ale jedyna pamiątka z tego czasu. 😥 Zechcialoby się może wam pokazać jakie miałyście zdjęcia ok 14 tc? Zastanawjam się nad zmianą lekarza 😥
A może zrobić zdj usg 3 bądź 4d? Tylko w którym tc najlepiej? Wydawało mi się, że skoro dzieci już takie fajne większe to i będą piękne zdjęcia, a dostałam tylko to...
 

Załączniki

  • IMG_20200110_134751.jpg
    IMG_20200110_134751.jpg
    2,3 MB · Wyświetleń: 81
reklama
Dziewczyny, jestem po wizycie.. Mamy 14tc, wszystko jest ok, bardzo się z tego cieszę, ale jestem bardzo zawiedziona wizyta.. Wiem, że już nigdy nie będę w ciąży bliźniaczej to jest pewne, a może już to już wg moja ostatnia ciąża, a dostałam jedno jedyne zdj usg na którym praktycznie nic nie widać, ja wiem.. To nie najważniejsze, ale jedyna pamiątka z tego czasu. 😥 Zechcialoby się może wam pokazać jakie miałyście zdjęcia ok 14 tc? Zastanawjam się nad zmianą lekarza 😥
A może zrobić zdj usg 3 bądź 4d? Tylko w którym tc najlepiej? Wydawało mi się, że skoro dzieci już takie fajne większe to i będą piękne zdjęcia, a dostałam tylko to...
Ja dziś byłam na pokojowych i też nie mam zdjęć rewelacyjnych bo mała się odwróciła dla mnie najważniejsze że jest wszystko ok
 
Do góry