reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ale sie zgadzamy[emoji28][emoji85] mi nigdy żaden wózek bliźniaczy się podobał... Ale ze spacerówki tej easy go byłam zadowolona. Właśnie też ostanio widziałam że dołożyli opcje gondoli. I powiem Ci ze fajnie. Bo bratowa ma wąskie drzwi w mieszkaniu a w każdych tym przyjechałam, w sklepach też nie miałam problemu. Więc pomysl z tymi gondolami nie jest zły. Jak masz więcej pytań śmiało pisz na priv.
Odezwałam się na priv 😘
 
reklama
2 stycznia uderzam na prokocim powtórzyć allo mlry. Zobaczymy jaki wynik i potem albo sie trza doszczepic albo transferek tylko to juz chyba bedzie przelom lutego marca bo raczej okres przyjdzie wcześniej niz wyniki :/ wyrobisz sie do marca? ;) by my se razem lezaly:)
Plan jest taki, żeby do końca roku zakończyć kp, ale jak to u nas bywa, plany planami, a życie pisze inny scenariusz😏.
Pożyjemy zobaczymy...
 
Wow! Super dziewczyny, że tyle was jest co super wspomina cc! Obym też była taką szczęściarą jak już będę musiała mieć to cc 😊 Ja się ogólnie boję takich planowanych rzeczy.. Zabiegów itd to dla mnie straszny stres, a jednak naturalny poród zaczyna się i wszystko idzie swoim torem. 😊
Ja kocham cc
Miałam mieć planowe 23.12 Ale Marcelina postanowiła wyjść 07.12.
Zaczęłam rodzić naturalnie ( bez znieczulenia.....) skończyło się Cc ratujący życie.
Wspominam dojście do siebie bardzo dobrze.
 
Ja kocham cc
Miałam mieć planowe 23.12 Ale Marcelina postanowiła wyjść 07.12.
Zaczęłam rodzić naturalnie ( bez znieczulenia.....) skończyło się Cc ratujący życie.
Wspominam dojście do siebie bardzo dobrze.
Ja sie bardzo boję cc na chwile obecną, ale cieszę się, że tyle tu pozytywnych opinii, może nie będzie tak źle.. 😊
To święta już razem 😍 super!
Dużo zdrówka dla was 🥰😘
 
Ja sie bardzo boję cc na chwile obecną, ale cieszę się, że tyle tu pozytywnych opinii, może nie będzie tak źle.. 😊
To święta już razem 😍 super!
Dużo zdrówka dla was 🥰😘
Dziękujemy
20191221_145737.jpg

2 lata temu wyszła hi
 
Tak szybko? 😱 Ja mam następna wizytę w 13+0 i zastanawiam się czy lekarz będzie chciał coś powiedzieć 🤔 Ile maluszki teraz mają? Jak sobie radzicie? 😊
Ja w 12 tc też już lekarz powiedział że jest pewien że dziewczynka.Ja w sumie jeszcze czekam na potwierdzenie w styczniu mam usg drugiego teymestru i jeśli wtedy się potwierdzi to uwierze
 
Ja sie bardzo boję cc na chwile obecną, ale cieszę się, że tyle tu pozytywnych opinii, może nie będzie tak źle.. 😊
To święta już razem 😍 super!
Dużo zdrówka dla was 🥰😘
Moim zdaniem każde cc jest inne i nie ma się co sugerować zdaniami innych tak samo jak przy naturalnym.Trzeba liczyć że w naszym przypadku jakoś będzie dobrze A jeśli nie to przecież minie i zostaną tylko wspomnienia.
 
Ja w 12 tc też już lekarz powiedział że jest pewien że dziewczynka.Ja w sumie jeszcze czekam na potwierdzenie w styczniu mam usg drugiego teymestru i jeśli wtedy się potwierdzi to uwierze
Mój lekarz w poprzedniej ciąży w 12 tc mówił, że jeszcze nic nie powie, bo jest za wcześnie.. Powiedział jakoś w 16tc. To zastanawiam się czy teraz w 14 zechce coś powiedzieć. 😊
 
reklama
Do góry