reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Co myślisz o inhalacjach sola fizjologiczna?
Po inhalacji trzeba odciągnąć wydzielinę. Inhalacji nie robię na noc. Warto zrobić dwa do trzech dziennie. Moja siostra zawsze inhalowała dzieci na zapalenie krtani, nie wiem co to za leki ale dzięki temu radzili sobie w domu. Przy pierwszej infekcji wylądowała w szpitalu, tam też szły inhalacje.
Dlaczego nie zecają inhalacji?
 
U nas dużo zalecają inhalacji. Lepiej to niż jakiś antybiotyk. Ja stosuje i pomagają. A dlaczego u Was są przeciwni?
Tzn nie wiem czy są przeciwni bo nawet nigdy z lekarzem nie rozmawiałam na ten temat. Wczoraj zapytałam tego kinoterapeuty on takie oczy postawił powiedział żeby jak najbardziej robić i spytał gdzie my to kupiliśmy. Poprostu nie są tutaj inhalatory tak dostępne jak w w pl w każdej aptece praktycznie zawsze na stanie sa
 
Po inhalacji trzeba odciągnąć wydzielinę. Inhalacji nie robię na noc. Warto zrobić dwa do trzech dziennie. Moja siostra zawsze inhalowała dzieci na zapalenie krtani, nie wiem co to za leki ale dzięki temu radzili sobie w domu. Przy pierwszej infekcji wylądowała w szpitalu, tam też szły inhalacje.
Dlaczego nie zecają inhalacji?
Nie wiem czemu mi nigdy nie zlecił A w pl pierwsza choroba i doktor zaproponowała kupno więc mam.
 
Hubek łyżeczka je juz dosc ładnie, z widelcem gorzej bo woli jesc palcami chyba ze mu nabije. Z łyżeczka dlugo sie meczylam i posluchalam dziewczyny z forum i jedna mial on ja druga, bez spiny i jakos stopniowo zaczal sam jeść. Ale tylko je dwie zupy bo inne sa fle. Choc ostatnio zrobilam flaczki i wyjadal nam z talerza :) dawaj mu sztucce niech probuje a jednocześnie sama dawaj mu jedzenie zeby jednak coś w buzi wyladowalo:)
Daję mu sztućce, z widelcem nawet sobie radzi choć szybko się nudzi i przechodzi na ręce (bo tak jest szybciej i więcej naładuje:)). Gorzej z tą łyżeczką. Gęsta papkę zje, ale bardziej płynne posiłki do góry nogami się nie utrzymają:).
 
Mój synek już 4 dzień nie podnosi się z łóżka jestem zrozpaczona.Bylam dziś u lekarza zmiana antybiotyku zapalenie uszu obustronne oskrzela zawalone flegma.Dzis ma przyjść kinoterapeuta będzie mu robił takie czyszczenie Boziu już patrzeć nie moge jak on cierpi
Bidulek:(. Ucałuj go od forumowych ciotek. Niech szybko wraca do zdrowia.
 
reklama
Do góry