reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
No z tym spaniem to jest z miesiąca na miesiąc gorzej, a od prawie 7 miesięcy sobie mówię "będzie lepiej" :hmm::o:-D i ciężko korzystać razem z nią, bo śpi rano pół godziny, więc to jedyna chwila na siku i kawę w spokoju, a potem sen TYLKO w wózku na spacerze, śpi tak długo jak wózek jedzie, dzisiaj 2 godziny 8km haha, gdy wejdę do domu i zatrzymam wózek do 5 minut pobudka.
A jak ten Twój straszy? Poprawił się coś?
Mój śpi w dzień ok 3-4 godzin łącznie. Na noc idzie spać między 22-23 zazwycZaj wtedy pije mleczko , około 1 kręci się ale dam mu paluszek i śpi dalej miedzy3-4 je i śpi do około 6.30-7. Jak starszy chodzi do szkoły to śpi nawet dp 8 ale ja muszę wstać o 7 a w weekend jak na złość wstaje wcześniej 8-) więc chyba nie są złe te noce , jak myślisz ? są też noce ze wierci się kręci jak szalony i dam nie wie czego chce...albo obudzi się 3 i robi "bwuuu" :mad:
a starszy chyba dojrzewa... ma zmienne humory jak kobieta w ciąży ... czasami jest ciężko z nim a jemu pewnie ze mną ale musimy jakoś to przeżyć ;)
 
Tak dokładnie :)
to powiem Ci ze z mojego doświadczeia wynika, że spacer ok 18-19 jest beznadziejnym pomysłem.. Anastazja poszła spać po 23 :O

a to my nie wychodzimy tak późno, wstaje różnie, ale zazwyczaj jest to około 6, drzemka ok 9 na pół godziny i spacer między 12-13 śpi czasem 2 godziny i mocny sen bardzo różnie 18-20, tylko budzi się równo co 2 godziny na jedzenie, czasem wcześniej :-((

Mój śpi w dzień ok 3-4 godzin łącznie. Na noc idzie spać między 22-23 zazwycZaj wtedy pije mleczko , około 1 kręci się ale dam mu paluszek i śpi dalej miedzy3-4 je i śpi do około 6.30-7. Jak starszy chodzi do szkoły to śpi nawet dp 8 ale ja muszę wstać o 7 a w weekend jak na złość wstaje wcześniej 8-) więc chyba nie są złe te noce , jak myślisz ? są też noce ze wierci się kręci jak szalony i dam nie wie czego chce...albo obudzi się 3 i robi "bwuuu" :mad:
a starszy chyba dojrzewa... ma zmienne humory jak kobieta w ciąży ... czasami jest ciężko z nim a jemu pewnie ze mną ale musimy jakoś to przeżyć ;)

Tak jak napisałam Basi u Nas to te noce ciężkie. Ciągle mam nadzieję, że będzie lepiej. W łóżeczku swoim to już w ogóle nie chce spać, do pierwszej pobudki...
A starszy może na bunt, albo zazdrosny o młodszego?
 
a to my nie wychodzimy tak późno, wstaje różnie, ale zazwyczaj jest to około 6, drzemka ok 9 na pół godziny i spacer między 12-13 śpi czasem 2 godziny i mocny sen bardzo różnie 18-20, tylko budzi się równo co 2 godziny na jedzenie, czasem wcześniej :-((



Tak jak napisałam Basi u Nas to te noce ciężkie. Ciągle mam nadzieję, że będzie lepiej. W łóżeczku swoim to już w ogóle nie chce spać, do pierwszej pobudki...
A starszy może na bunt, albo zazdrosny o młodszego?
a to my nie wychodzimy tak późno, wstaje różnie, ale zazwyczaj jest to około 6, drzemka ok 9 na pół godziny i spacer między 12-13 śpi czasem 2 godziny i mocny sen bardzo różnie 18-20, tylko budzi się równo co 2 godziny na jedzenie, czasem wcześniej :-((



Tak jak napisałam Basi u Nas to te noce ciężkie. Ciągle mam nadzieję, że będzie lepiej. W łóżeczku swoim to już w ogóle nie chce spać, do pierwszej pobudki...
A starszy może na bunt, albo zazdrosny o młodszego?
Już w sumie chyba za bardzo nie wnikam czy on zazdrosny czy jak.. wydaje mi się robi się cwaniak po prostu :mad: to wcale twoja mama nie śpi tak źle jak co dwie godziny...Mój też zazwyczaj co dwie godziny daje znać o swoim istnieniu tylko że je raz w nocy .
 
Już w sumie chyba za bardzo nie wnikam czy on zazdrosny czy jak.. wydaje mi się robi się cwaniak po prostu :mad: to wcale twoja mama nie śpi tak źle jak co dwie godziny...Mój też zazwyczaj co dwie godziny daje znać o swoim istnieniu tylko że je raz w nocy .
Charakterek ma i tyle hih, w tych czasach przydatne. Wiesz może dla innych ok, ale po 7 miesiącach ma człowiek nadzieję, że pospi trochę więcej :-)) już liczę że etapy budzenia się co godzinę nigdy nie wrócą hah
 
Dziewczyny co kupić z filtrem dla młodego? Słonko już coraz mocniejsze będzie. A tak wogole to mój ma sucha skórkę na twarzy i nie wiem czym go smarowac. Jakie macie kremy do twarzy ?
 
Screenshot_2019-04-12-21-26-04-377_com.facebook.katana.png


Umieram ze śmiechu :-)))))
 
Charakterek ma i tyle hih, w tych czasach przydatne. Wiesz może dla innych ok, ale po 7 miesiącach ma człowiek nadzieję, że pospi trochę więcej :-)) już liczę że etapy budzenia się co godzinę nigdy nie wrócą hah
Oj kochana wszystko jeszcze przed nami chyba ... a tym dzieciakom zmienia się co chwila ze spaniem. Chyba każda z nas marzy o całej przespanej nocy :p wy chyba dalej na piersi ? Może potrzebuje czegoś więcej do jedzenia na noc , to już duża dziewczynka:)
 
reklama
Dziewczyny kiedy obniżyłyście poziom w łóżeczku? I od kiedy można bezpiecznie przykrywać dziecko na noc kołderką? Młody jak śpi w śpiworku to nie może się obrócić, a tej kołderką to się trochę boję.
Moja spi pod kołdrą od urodzenia .
20190415_170001.jpg
A twierdzę że łóżeczka robią za niskie ha ha ha
 
Do góry