reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Od jakiej ryby zaczynalas rozszerzanie i ile miala miesięcy? Moj skończył 7 i chcialabym mu dac trochę dorsza
Ja zaczylam jak miala gdzies 6,5 miesiaca i wlasnie od dorsza i od okonia morskiego u nas bardzo popularnego. Dodawalam do papek tak jak mieso.
Probuj, jak mu zasmakuje to samo zdrowie.
 
reklama
IMG_5154.JPG


@Ewunka ten ma niezły skład
 
Jajecznica, omlety ,naleśniki ,placuszki z serem i bananem ,mufinki , kanapki z pasztetem ,serem, wędlina,
My jemy takie śniadania
I posiłków jadamy 5
Śniadanie
Owoc lub jogurt
Obiad
Mleko 180 lub jakieś placuszki
Mleko 240
Czasem dostanie jakiegoś chrupki ciasteczko w między czasie.
A jaki dżem kupujesz ?
Ja szukałam bez cukru i slodzika Ale nie znalazłam......Zobacz załącznik 955914
A patrzylas na Don Ramiro sin azucar? Ma 98% owocow i tylko zelatyne, bez cukru.
 
Dziewczyny pomocy... Mój mały 4 miesiące ma i kaszle troszeczkę. Kataru nie ma i gorączki też nie. Nacieram go,robię inhalacje z soli fizjologicznej. Co więcej można podać takiemu maluchowi?nie chciałabym jechać do lekarza bo wrócę z jeszcze inna choroba bo wiadomo jak teraz kazdy choruje .
 
reklama
Dziewczyny pomocy... Mój mały 4 miesiące ma i kaszle troszeczkę. Kataru nie ma i gorączki też nie. Nacieram go,robię inhalacje z soli fizjologicznej. Co więcej można podać takiemu maluchowi?nie chciałabym jechać do lekarza bo wrócę z jeszcze inna choroba bo wiadomo jak teraz kazdy choruje .
Mój też ostatnio kaszlał nie miało przy tym kataru i jedyne co robiłam to nawilża łam pokój i przeszło samo po kilku dniach z tym że to nie był mocny kaszel
 
Do góry