reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
A widziałaś ten artykuł co żyrafa miała w środku po przekrojeniu? Ponoć smierdzialo i rodzice przekroili A tamn sam syf w środku....
Dlatego sophie nie daje do wody ale nie że względu na pleśń tylko potem nie piszczy.Mozliwe że jeśli dostanie się tam woda i kurz może się zrobić syf ale pewnie takie zabawki leżą kilka lat
 
Nie rozumiem fenomenu tego gryzaka. Co w nim jest takiego specjalnego poza zajeb... wysoką ceną?
Jeśli chodzi o sophie ja ma mnóstwo zabawek z nią sama żyrafa mój syn wręcz uwielbia A reszta też jest rozchwytywana.Fakt drogie są niż inne zabawki ale piękne mają kolorki i ogólnie za fajnie zrobione.Kupowalam zabawki z tej serii bo poprostu mi się podobały bardziej niż inne.
 
O na ta zabawkę polowalam na wyprzedażach podworkowych bratowa znalazła zapłaciła 1 euro wyprala i jak nowa.
Ja niestety nie znalazłam i kupiłam przez Internet za 29 euro A w sklepie kosztuje nawet 45.Znajoma mi mówi że chyba by ja powalilo dac tyle kasy za taka zabawkę ale wierzcie mi nie żałuję synek bawiąc się tym potrafi zająć się nawet pół godziny i jest tak fajnie zrobiona że z czystym sumieniem polecam.
 

Załączniki

  • Screenshot_20180902-134825_Chrome.jpg
    Screenshot_20180902-134825_Chrome.jpg
    191,6 KB · Wyświetleń: 92
Nie rozumiem fenomenu tego gryzaka. Co w nim jest takiego specjalnego poza zajeb... wysoką ceną?
Szczerze? Nie wiem. Moje dziecko dostalo to od ludzi z biura w Belgii. Zadnego gryzaka nie chciala, a ten polubila i nie wypuszczala z raczek. Potem moja Mama kupila zyrafke mojej bratanicy i historia sie powtorzyla.
Ksztalt ma super, ladnie pachnie, piszczy, glowa jest idealna do masowania sobie dziasel. Ktos po prostu mial dobry pomysl [emoji4]
 
Szczerze? Nie wiem. Moje dziecko dostalo to od ludzi z biura w Belgii. Zadnego gryzaka nie chciala, a ten polubila i nie wypuszczala z raczek. Potem moja Mama kupila zyrafke mojej bratanicy i historia sie powtorzyla.
Ksztalt ma super, ladnie pachnie, piszczy, glowa jest idealna do masowania sobie dziasel. Ktos po prostu mial dobry pomysl [emoji4]
Też mi się wydaje sąsiadki synek na siedzące dziąsła żadnego gryzaka nie akceptowal tylko w ruch sophie.A jaka cena w pl?
 
O na ta zabawkę polowalam na wyprzedażach podworkowych bratowa znalazła zapłaciła 1 euro wyprala i jak nowa.
Ja niestety nie znalazłam i kupiłam przez Internet za 29 euro A w sklepie kosztuje nawet 45.Znajoma mi mówi że chyba by ja powalilo dac tyle kasy za taka zabawkę ale wierzcie mi nie żałuję synek bawiąc się tym potrafi zająć się nawet pół godziny i jest tak fajnie zrobiona że z czystym sumieniem polecam.
To tym bardziej nie wiem co w tej zabawce jest. Wygląda jak każda inna i kolory też nie jakies specjalne. No ale ok, skoro dzieciom się podoba to dobrze.
 
To tym bardziej nie wiem co w tej zabawce jest. Wygląda jak każda inna i kolory też nie jakies specjalne. No ale ok, skoro dzieciom się podoba to dobrze.
To nie jest ta zabawka. My piszemy o gryzaku. Nasz przelezal 2 miesiace w szafie, bo jak go dostala to nawet nie wiedzialam co to. Potem poczytalam i mialam zdanie jak Ty. Ale wyciagnelam i jej dalam. I zmienilam zdanie [emoji4]
i-vulli-zyrafa-sophie-zestaw-so-pure-616624.jpeg
 

Załączniki

  • i-vulli-zyrafa-sophie-zestaw-so-pure-616624.jpeg
    i-vulli-zyrafa-sophie-zestaw-so-pure-616624.jpeg
    10,1 KB · Wyświetleń: 574
reklama
To nie jest ta zabawka. My piszemy o gryzaku. Nasz przelezal 2 miesiace w szafie, bo jak go dostala to nawet nie wiedzialam co to. Potem poczytalam i mialam zdanie jak Ty. Ale wyciagnelam i jej dalam. I zmienilam zdanie [emoji4]
Zobacz załącznik 919122
Tak, ja wiem, że o gryzaku. Bo o niego też pytałam. Ale goffa dała zdjęcie innej zabawki, gdzie w niej już w ogóle nie ma nic specjalnego.
 
Do góry