reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
A widziałaś ten artykuł co żyrafa miała w środku po przekrojeniu? Ponoć smierdzialo i rodzice przekroili A tamn sam syf w środku....

Gwarantuje Ci, ze to nie byla zyrafa uzywana 6 miesiecy, raczej 6 lat. Moje dziecko kocha kapiel i ma pierdyliard zabawek, ktore spedzaja w wodzie po pol godz dziennie (a nie jak Sophie maja kontakt tylko ze slina). Przeecielam tych zabawek juz kilka i w zadnej nie ma sladu plesni. Wg mnie to sciema byla.
 
Gwarantuje Ci, ze to nie byla zyrafa uzywana 6 miesiecy, raczej 6 lat. Moje dziecko kocha kapiel i ma pierdyliard zabawek, ktore spedzaja w wodzie po pol godz dziennie (a nie jak Sophie maja kontakt tylko ze slina). Przeecielam tych zabawek juz kilka i w zadnej nie ma sladu plesni. Wg mnie to sciema byla.
Mi się wydaje że albo może to była żyrafa z odzysku albo podrobka albo dziecko gdzieś ja przegryzlo i się zaczęło zbierać. Nie ma możliwości aby cos szczelnie zamknięte przepuscilo cokolwiek. Seba będzie miał 3 miesiące w święta i tak myślę że to dobry prezent będzie:) przynajmniej potrzebny :)
 
Mi się wydaje że albo może to była żyrafa z odzysku albo podrobka albo dziecko gdzieś ja przegryzlo i się zaczęło zbierać. Nie ma możliwości aby cos szczelnie zamknięte przepuscilo cokolwiek. Seba będzie miał 3 miesiące w święta i tak myślę że to dobry prezent będzie:) przynajmniej potrzebny :)
Pamietaj tylko ze tego nie myje sie pod kranem [emoji4]
 
Ewunka a jakie objawy miała Marcelina i jakie badania potwierdziły tą alergię?
Wyła jakby ja ze skóry obdzierali .....
Zaraz po mleku i 3 h po mleku tez i tylko na rękach i tego ilość kup zwiekszyła sie bardzo .....
Robiła 1 na 3 dni a potem 6-10 na dzień .
Miała usg stwierdzili reflux i krew jakieś przrcieciała ale nie powiem Ci dokladnie.
 
reklama
Do góry