reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Juz po polowkowych wszystkie narzady zbudowane i dzialajace prawidlowo. Wiercipieta tak sie ulozyla ze nie mozna bylo od gory uwidocznic glowki. W jamie brzusznej uwidoczniono torbiel 1.5x1.6mm przeprasam za slownictwo ale hu.. wie co to moze byc albo dodatkowa nerka albo torbiel krezki albo wada drog zolciowych [emoji20] [emoji20] 31.10 kolejne badania zeby zobaczyc co sie z tym dzieje i czy wiadomo bedzie co to jest. moze byc tak ze do porodu nie bedzie zdjagnozowane. Pocieszajace jest to ze nie zagraza dziecku w tej chwili i ze nie uwidoczniono pecherzyka zolciowego z powodu ulozenia dziecka wiec moze sie okazac i oby tak bylo ze jest to wlasnie on
 
Juz po polowkowych wszystkie narzady zbudowane i dzialajace prawidlowo. Wiercipieta tak sie ulozyla ze nie mozna bylo od gory uwidocznic glowki. W jamie brzusznej uwidoczniono torbiel 1.5x1.6mm przeprasam za slownictwo ale hu.. wie co to moze byc albo dodatkowa nerka albo torbiel krezki albo wada drog zolciowych [emoji20] [emoji20] 31.10 kolejne badania zeby zobaczyc co sie z tym dzieje i czy wiadomo bedzie co to jest. moze byc tak ze do porodu nie bedzie zdjagnozowane. Pocieszajace jest to ze nie zagraza dziecku w tej chwili i ze nie uwidoczniono pecherzyka zolciowego z powodu ulozenia dziecka wiec moze sie okazac i oby tak bylo ze jest to wlasnie on
Boze nie moze byc latwo? Kochana na pewno wszystko bedzie dobrze.
 
Mam pytanie do mam karmiących mm dajecie tyle ile dziec chce? Patrzycie na przyrosty? Ja kp i dokarmiam trochę mm, ostatnio przyrosty ponad górna granice normy, po konsultacji z doradcą laktacyjnym podjęłam próbę niewielkiego ograniczenia mm co skończylo się wrzątkiem małej, zastanawam się czy tego nie zostawić jak jest.
Ja daję do syta. A jak wywnioskowalas że za dużo waży?
 
reklama
Ja daję do syta. A jak wywnioskowalas że za dużo waży?
Od 2 tyg dodaje mm bo przyrosty były niezadawalajacych na samym kp, teraz bardzo ładnie skoczylo ( sama ważę w domu co tydzien w podobnych warunkach, przed jedzeniem i po kupce), policzyłam dobowy przyrost i konsultowalam się z doradcą. Karmisz tylko mm czy mieszanie?
 
Do góry