reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny pomęczę Was jeszcze. Bardzo boli mnie brzuch, a w zasadzie to nie ból tylko parzenie, nie na szwie tylko bardziej z lewej, jakby jajnik. Jak się położę to przechodzi, ale przecież nie mogę ciągle leżeć. Takie parzenie czułam po operacji jak znieczulenie zaczęło mijać i teraz po powrocie do domu. Czy to "normalne", czy lepiej iść do lekarza?
 
Kobiety mój syn strasznie ulewa od jakiegoś czasu jest to raz świeże mleczko raz taka serwatka.Na początku przez 2 miesiące zdarzało się ale bardzo rzadko teraz kilka razy dziennie non stop muszę go przebierać.Czy może to być spowodowane z byt wielka ilością wypitego mleka z cyca?W sumie z butli dostaje 120 i też ulewa.Co myślicie?
 
Dziewczyny pomęczę Was jeszcze. Bardzo boli mnie brzuch, a w zasadzie to nie ból tylko parzenie, nie na szwie tylko bardziej z lewej, jakby jajnik. Jak się położę to przechodzi, ale przecież nie mogę ciągle leżeć. Takie parzenie czułam po operacji jak znieczulenie zaczęło mijać i teraz po powrocie do domu. Czy to "normalne", czy lepiej iść do lekarza?
Ja nic takiego nie czułam może warto skonsultować to z lekarzem albo chociaż zadzwoń do doktor piekarz-adamczyk
 
A jakie plany dalej? Co będą robić?

No jak na razie nic, skurczy po lewatywie brak, rozwarcie identyczne jak było od ponad tygodnia. Był lekarz z dyżuru, nie Moja Pani
Doktor, zbadał i stwierdził, że nawet na ktg totalnie 0 skurczy a coś powinno być, więc jak dla niego nadaje się do kroplówki. W sumie podaliby mi dzisiaj, ale oprócz mnie mają właśnie już dwie kobiety podłączone, a za mało personelu i wolą mnie przetrzymać do jutra i z samego rana podać oksy, jeśli dalej nic nie ruszy. Pytał też o cesarkę, bo wiedzą że to dzidzia z in vitro, zdziwiony że chce naturalnie, bo większość kobiet prosi o cięcie, więc mu wytłumaczyłam że chce spróbować, a jak się nie uda, albo trzeba to niech tną :p więc powiedział że nie ma przeciwwskazań w sumie do naturalnego, więc czekamy do jutra
 
reklama
Kobiety mój syn strasznie ulewa od jakiegoś czasu jest to raz świeże mleczko raz taka serwatka.Na początku przez 2 miesiące zdarzało się ale bardzo rzadko teraz kilka razy dziennie non stop muszę go przebierać.Czy może to być spowodowane z byt wielka ilością wypitego mleka z cyca?W sumie z butli dostaje 120 i też ulewa.Co myślicie?

Kochana, tak moze byc... U mnie Malego tez przebieram non stop, nie spuszczam z oczu zeby sie nie zakrztusil, okladam naokoło pieluchami i wycieram to co uleje. Ja jestem w mleku (jak probuje wziac Go do odbicia) i wszystko naokolo tez :(. Ulewania spotegowane sa wlasnie wtedy kiedy bardziej lapczywie je (pochlania wiecej powietrza) i ma wieksze wzdecia (prezy sie i pokarm wyplywa). Podobno trzeba to przetrwac :(
 
Do góry