reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny Jaś przyszedł na świat w niedzielę z wagą 4100g i wzrostem 60 cm☺. Poród trudny zakończony cesarką (można powiedzieć że wywalczoną bo ***** dr nie chciała się zgodzić). Najważniejsze że synek zdrowy i najpiękniejszy na świecie:biggrin2:.
To teraz proszę o wszelkie rady jak okiełznać ten ból rany, chodzić w pozycji pionowej i sprawić by blizna się ładnie goiła:D.
@Barburka gratulacje:biggrin2:.
Kawał chlopa . Gratuluję!
Im wiecej sie będziesz ruszać tym szybciej dojdziesz do siebie ( po tygodniu będziesz jak nowa )
 
reklama
Dziewczyny Jaś przyszedł na świat w niedzielę z wagą 4100g i wzrostem 60 cm[emoji5]. Poród trudny zakończony cesarką (można powiedzieć że wywalczoną bo ***** dr nie chciała się zgodzić). Najważniejsze że synek zdrowy i najpiękniejszy na świecie:biggrin2:.
To teraz proszę o wszelkie rady jak okiełznać ten ból rany, chodzić w pozycji pionowej i sprawić by blizna się ładnie goiła:D.
@Barburka gratulacje:biggrin2:.
Super! Duzy z niego facet [emoji4][emoji4]
Cale szczescie ze wszystko sie dobrze skonczylo [emoji173][emoji173]
 
Dziewczyny Jaś przyszedł na świat w niedzielę z wagą 4100g i wzrostem 60 cm☺. Poród trudny zakończony cesarką (można powiedzieć że wywalczoną bo ***** dr nie chciała się zgodzić). Najważniejsze że synek zdrowy i najpiękniejszy na świecie:biggrin2:.
To teraz proszę o wszelkie rady jak okiełznać ten ból rany, chodzić w pozycji pionowej i sprawić by blizna się ładnie goiła:D.
@Barburka gratulacje:biggrin2:.
Gratulacje❤❤❤
Ja mialam co 6 godzin podawane leki wiec bolu nie bylo ale wzielam do serca to co dziewczyny pisaly zeby sie duzo ruszac. Poki co to na razie blizne psikaj octaniseptem i wietrz ja. Ja gdzies 2 tygodnie w tych majtkach siateczkowych lazilam
 
Dziewczyny Jaś przyszedł na świat w niedzielę z wagą 4100g i wzrostem 60 cm☺. Poród trudny zakończony cesarką (można powiedzieć że wywalczoną bo ***** dr nie chciała się zgodzić). Najważniejsze że synek zdrowy i najpiękniejszy na świecie:biggrin2:.
To teraz proszę o wszelkie rady jak okiełznać ten ból rany, chodzić w pozycji pionowej i sprawić by blizna się ładnie goiła:D.
@Barburka gratulacje:biggrin2:.

Gratulacje, duzo zdrowka, niech Jas bedzie grzeczny :)

Jak dla mnie najlepszym sposobem na szybkie dojscie do siebie byla opieka nad dzieckiem. Jak trzeba sie Nim zająć to czlowiek wstaje mimo bolu. Musisz chodzic/ruszac sie, zeby zrosty sie nie porobily. Blizne traktowalam octeniseptem, troche wietrzylam, nie zakladalam nic obcislego i ladnie sie zagoila.
 
Dziewczyny Jaś przyszedł na świat w niedzielę z wagą 4100g i wzrostem 60 cm[emoji5]. Poród trudny zakończony cesarką (można powiedzieć że wywalczoną bo ***** dr nie chciała się zgodzić). Najważniejsze że synek zdrowy i najpiękniejszy na świecie:biggrin2:.
To teraz proszę o wszelkie rady jak okiełznać ten ból rany, chodzić w pozycji pionowej i sprawić by blizna się ładnie goiła:D.
@Barburka gratulacje:biggrin2:.

Gratuluje!! Jak najwiecej chodzić. Wtedy przestanie bolec. Przynajmniej u mnie tak było. Coś tam ciągnęło, ale jak ściągnęli szwy to był luks już. W ogóle [emoji6]wietrzyć bliznę to na pewno. Ja sama codziennie octeniseptem przemywałam [emoji6]
 
Ale tu się dzieję. Gratuluję. Iskra_82 i Barburka. Witamy w gronie najszczesliwszych kobiet świata:-))
Dziewczyny ja Was podziwiam. Jak Wy przy dzieciaczkach macie jeszcze czas na forum? Ja jak wchodzę to zawsze mam ponad 300 stron i nie jestem w stanie ich nadrobić:-/
 
Ale tu się dzieję. Gratuluję. Iskra_82 i Barburka. Witamy w gronie najszczesliwszych kobiet świata:-))
Dziewczyny ja Was podziwiam. Jak Wy przy dzieciaczkach macie jeszcze czas na forum? Ja jak wchodzę to zawsze mam ponad 300 stron i nie jestem w stanie ich nadrobić:-/
Haha.
Uzależnienie.
Haha.
 
Dziewczyny, o północy odeszły mi wody, pojechałam do szpitala i juz na świecie jest Mała Anastazja :wink: 3kg i 51 cm ;) straciłam mnóstwo krwi, było lyzeczkowanie i bedzie kontrolna morfologia. Pod koniec błagałam o nacięcie krocza. :mad::( Urodziłam o 7.46.
Gratuluje [emoji7][emoji7][emoji7] Anastazjo witamy na swiecie piekna ksiezniczke [emoji7][emoji7][emoji7]
 
reklama
Dziewczyny Jaś przyszedł na świat w niedzielę z wagą 4100g i wzrostem 60 cm[emoji5]. Poród trudny zakończony cesarką (można powiedzieć że wywalczoną bo ***** dr nie chciała się zgodzić). Najważniejsze że synek zdrowy i najpiękniejszy na świecie:biggrin2:.
To teraz proszę o wszelkie rady jak okiełznać ten ból rany, chodzić w pozycji pionowej i sprawić by blizna się ładnie goiła:D.
@Barburka gratulacje:biggrin2:.
Kochana gratuluje Jasiu witaj na swiecie [emoji7][emoji7]
 
Do góry