reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

A moze Justynka ogarniesz nam jakies streszczenie, dla mnie prosze jak krowie na rowie, prostym nieprawniczym jezykiem? [emoji16][emoji16][emoji23] chpcby najistotniejsze inf
Powiem szczerze, że przeczytałam na razie szybciorem. Pierwsze co mi się rzuciło w oczy, to że do czynników ryzyka należy stan po leczeniu niepłodności. Jak to dokładnie przeanalizuję, to napiszę. [emoji8]
 
reklama
Powiem szczerze, że przeczytałam na razie szybciorem. Pierwsze co mi się rzuciło w oczy, to że do czynników ryzyka należy stan po leczeniu niepłodności. Jak to dokładnie przeanalizuję, to napiszę. [emoji8]
Ojej dzieki! [emoji9] to moze jednak bede miec wskazanie do cc! Ale by bylo super. Nie musialabym juz latac do neurologa
 
@Agnieś191 dziękuje, kupie dzis w aptece :) Dziewczyny a jak to jest z ubezpieczeniem dziecka? Po urodzeniu jest jakiś termin żeby zgłosić do pracodawcy? I pracodawca podpina dziecko pode mnie lub męża? Czy to jakaś różnica pod kogo jeśli pracujemy w 1 firmie? Czy dziecko ma osobny pakiet ubezpieczeniowy który trzeba wykupić? Ile to wszystko kosztuje?

Jesli chodzi o obowiązkowe zgloszenie dziecka do ubezpieczenia to bez znaczenia czy bedzie Ono podpiete pod Ciebie czy pod Meza. To, ktore glosi pod tym bedzie. U mnie sa wytyczne,ze trzeba to zrobic w ciagu 7 dni od dnia otrzymania numeru Pesel.
 
my po szczepieniu, było znośnie, 8900 waży więc mocno przystopowała z wagą
@Ewunka kupiłam jałowe pojemniki by mrozić jedzonko, Ty tak od razu wkładasz czy to się wyparza?
@chlopkers mnie blw póki dziecko nie siedzi stabilnie trochę przeraża, teraz dostała brokuła na parze na tacce ale nie łapała że ma wkładać do buzi :D ale podobało Jej się jak ja Jej podawałam. Dla leniwych może niekoniecznie bo ile sprzątania było haha
 
Ja mysle o zrobieniu takiej fotki jaka kiedys ktos wstawial na staraczkach chyba. Z niemowleciem otoczonym strzykawkami, ktore mama musiala przyjac w trakcie procedury, zeby moc zajsc w ciaze i donosic. Ale smiejemy sie z M, ze ta fotka bedzie nie z sentymentu, lecz w celach wychowawczych, gdy syn juz dorosnie z cudownego okresu dziecinstwa, jak bedzie pyskowal rodzicom, to sie rzuci gowniarzowi fotke, tak ku refleksji ile stara matka musiala kiedys przejsc, zeby on mogl chodzic po tym swiecie [emoji6]
tez zamierzam taka zrobic ;) raczej na pamiatke ;) hehe ale to o czym mowisz ze jak bedzie za mocno pyszczyc to jej powiem i pokaze jak sie musialam naszprycowac zeby znalazla sie na swiecie ;)
 
Hej dziewczynki, piszę tutaj do was bo może któraś miała podobną sytuację. Odebrałam swoje Wyniki krwi i mam TSH 0.022 przy normie 0.350 - 4.940. Nigdy nie miałam problemów z tarczyca. Czy któraś z Was miała poniżej normy na początku ciąży?
tak na tak mialam dopiero od miesiaca wzroslo do wlasciwego poziomu. na poczatku ciazy jest to mozliwe ze wpada sie w nadczynnosc. jesli nie leczysz tarczycy to koniecznie umow sie do endokrynologa zreszta jesli leczysz tez bo musi zredukowac dawke
 
Gdzies tam sie zetknelam z tym sposobem karmienia kawalkami np warzyw, ktore dziecko samo sobie wybiera i samo moze sobie wziac do raczki, blw czy jakos tak. Bardzo mi sie to spodobalo, choc podobno pieronsko trudne do wprowadzenia w zycie. Ale fakt. Widzialam u znajomych efekt takiego zywienia na ich dwoch synkach (3 i 4 lata) i obydwaj wcinaja warzywa az milo patrzec. Buraczki, brokuly, do tego ziemniaczek, jakies mieso, naprawde super to jest [emoji4] (z perspektywy osoby postronnej)
Blw. Wierz mi, ze jedzenie/niejedzenie warzyw z blw nie ma nic wspolengo. Metoda jest spoko, ale ja 6 miesiecznemu dziecku marchewki w kawalku bym nie podala. Moja jadla papki i prawie od poczatku dostawala tez kawalki. Bardzo szybko odrzucila papki wiec blw jest moim zdaniem spoko, ale zaxhowujac zdrowy rozsadek [emoji6]
 
reklama
Do góry