reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
A Hubcio jak ma 25 dni to przez dzien spal tylko przez 3 dni a tak to masakra. Spien tylko na spacerze i tyle a tak to krzycze w nieboglosy
 
Ostatnia edycja:
@RedHotChiliPepper28 a czy mogłabyś udostępnić taką listę co i kiedy i ile kosztuje, co warto i co trzeba?:rolleyes::oops::yes:

Tak dobrze jak "ktoś " tylko lepiej by ten ktoś był lekarzem . Ja jestem zdania ze warto szczepic na wszystko ( a jeżeli trzeba z czegoś zrezygnować z powodów finansowanych z Pediatra o tym porozmawiać)
Tu finsnsowo łatwiej to ogarnąć
Bo
6w1 refundowane
Pneumokoki refundowane
Meningokoki C refundowane
Meeningokoki B 100€ x3
Rotawirus 80€ x3
Z ciekawości zobaczyła bym ta liste położnej- wstawisz ?

To nie taka lista lista tylko luźne moje notatki ze szkoły rodzenia :-) u Nas faktycznie wszystko spływa na barki rodziców, nie ma żadnych jasnych informacji, wytycznych itd, trzeba zaufać sobie, ew. osobie która coś doradzi, a nie łudźmy się ile ludzi (lekarzy, położnych, koleżanek, rodziny itd) tyle opinii :-)
 
Mams mogla na spokojnie zjesc obiad i wypic kawe:)
Najlepsze ze przed porodem mialam plan ze jak Hubek sie urodzi to se jeszcze pozaprawiam bo przeciez dziecko takie tylko je, zalatwia sie i spi:laugh2:
Jestesmy oboje z mezem i jak uda nam.sie o 11 umyc, ubrac sie i zjesc sniadanie to jest dobrze bo srednio od 7 juz jest "wojna" w donu bo maly tak płacze
Toż to aniołeczek:)
Coś Ty nas tu Misis ściemniasz:p
 
Wlasnie jutro mamy plan sprobowac. Teraz jestem po spacerze i spi.na tarasie tylko jak zaczynamy spacer to na poczatku jest orkiestra, trzeba mu mleczka zapodac a potem najczesciej przespi cala droge choc to tez nie zawsze

Zośka jest wyznania, ze wózek musi jechać i na tarasie stać nie może. A próbowałaś dać coś innego jak espumisan? Np. Sabsimplex lub boboticforte? Mojej Zosię Sabsimplex nie pomagał wiec zmieniłam na espumisan i coś daje. A próbowałaś suszarkę lub szumisia? Suszarkę oczywiście z innego pomieszczenia. Szum uspokaja, nie wierzyłam a działało. Za to szumis nie ma racji bytu. A jak kasujesz brzuszek to gazy odchodzą?
 
reklama
Do góry