reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny, czy Wasze dzieci ulewaly pokarm? Mialyscie jakis sposob na to? Strasznie sie tym stresuje (ze sie zakrztusi).
Strasznie ulewała na potege miałam wrazienie ze z pol tego co zje ! Do 7 miesiąca!!!!!!Ale nawet jak byla taka maleńka to zawsze brała główkę na bok . Mnie neanotolog kazał kłaść ja na plecy i by głowę miała wolną ( żadne poduszki motyle) Potrafiła sie zaksztusic jedząc ale nigdy ulewajac.
 
reklama
A dlaczego? Że pasy nie trzymają czy coś? To kurczę jak mam Ją na mrozie z auta wyjmować? Ubieranie w aucie nie wchodzi w grę...
My tez w kurtce nie powinniśmy . Tak naprawde do końca nie doczytałam czemu ha ha ha ha . Ale wyczytałam ze foteliki maja TERMIN WAŻNOŚCI!!! 3- 5 a niektóre 10 lat Powariowali ......My jezdzimy w bluzie w kurtce tez . Zależy gdzie jedziemy czasem jedzie w bluxie czapce i nakryta kocem jak sie nagrzeje samochód zciagam koc i czapkę.
 
Moja przyjaciółka jest ratownikiem medycznym i 2 dzieci wozi bez kurtki .
Czasem jak nie widzimy czegos wydaje nam sie mało realne i takie dziwne ....
I zawsze mi powtarza nigdy nie wsadzaj Marceliny w kurtce i zaciskaj pasy tak mocno jak ja kochasz.

Jej sposób zapina pasy i zaklade kurtki tył na przód :)
 
reklama
Pamiętam pamiętam
I na początku strasznie boło mi dziwnie jak przestała ....
Bo przebieralam ja 7-10 x dziennie a potem 3 ...
A potem nie ulewała nic a ja ją w polowie dnia przebieralam bo mowie jak to tak caly dzień w 1 ubranku .....
Juz sie przyzwyczaiłam :laugh2: ze 1 ubranko dziennie - no moze 2 jak się obiadem ubrudzi :-D
Ale cos co niby normalne bylo dla mnie strasznie dziwne bo tylu miesiacach przebierania ....
 
Do góry