reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
@walczaca o szczescie czemu pytasz od kiedy karuzela ? Dla mnie nie ma daty poczatkowej .... włacz kiedy chcesz .
Taki mały berbec raczej srednio zainteresowany bedzie ale moze Ciebie uspokoi .Marcelina miała lampeczke z projektorem chicho @adunnnia90 mnie namowiła :laugh2: i szumisia bardzo lubiła do tej pory go lubi :) A karuzene mamy w łozeczku gdzie spi po obiedzie - srednio ja interesuje .
Kiedyś gdzieś czytałam że nie można za wcześnie jej dziecku uruchamiać i właśnie nie wiem czy to prawda,a mam właśnie taka z projektorem:-)
 
Kiedyś gdzieś czytałam że nie można za wcześnie jej dziecku uruchamiać i właśnie nie wiem czy to prawda,a mam właśnie taka z projektorem:-)

Nam na szkole rodzenia mówili, że dla maluszka wszystko jest nowe i ciekawe, nawet cienie i plama na ścianie. I żeby nie wprowadzać za szybko dodatkowych bodźców, bo dziecko nadmiaru nie przetworzy i będzie niespokojne.
 
Kiedyś gdzieś czytałam że nie można za wcześnie jej dziecku uruchamiać i właśnie nie wiem czy to prawda,a mam właśnie taka z projektorem:-)
Nie wiem kto prowadził na ten temat badania i jak ....i co ona niby źle robi ?Moze kreci jej sie w glowie jak na nia patrzy ? Hi ....
Dla mnie nie prawda :laugh2: ale moge sie mylić. Projektor uzywamy od urodzenia skutków ubocznych nie zauwazyłam. Szumis za to mial skutki uboczne ...... strasznie denerwował tate :rofl2:
 
IMG-20180808-WA0014.jpeg
Nam na szkole rodzenia mówili, że dla maluszka wszystko jest nowe i ciekawe, nawet cienie i plama na ścianie. I żeby nie wprowadzać za szybko dodatkowych bodźców, bo dziecko nadmiaru nie przetworzy i będzie niespokojne.
Tylko takie małe to prawie nie widzi ....
Nie da rady zobaczyc plamy na scianie ;)
Moja wiecznie przestymulowana .....
Ale oaza spokoju
 

Załączniki

  • IMG-20180808-WA0014.jpeg
    IMG-20180808-WA0014.jpeg
    863 KB · Wyświetleń: 423
Nie wiem kto prowadził na ten temat badania i jak ....i co ona niby źle robi ?Moze kreci jej sie w glowie jak na nia patrzy ? Hi ....
Dla mnie nie prawda :laugh2: ale moge sie mylić. Projektor uzywamy od urodzenia skutków ubocznych nie zauwazyłam. Szumis za to mial skutki uboczne ...... strasznie denerwował tate :rofl2:

Raz do sklepu weszli rodzice z dzieckiem i włączonym szumisiem...ja musiałam wyjść:baffled: Szumiś znalazł się na liście rzeczy zakazanych w moim domu:rofl2:
 
reklama
Do góry