reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

@nieagatka @zylwia Ale fajnie :) to USG w medicover kosztuje 250 zł... niby się zapisałam ale nie do końca byłam pewna czy iść (przecież 26.07 była wizyta, jak się wczoraj okazało nic nie wnosząca) i teraz jestem bardziej przekonana by iść. W medicover jest taka praktyka, że jeśli moja Mała nie da się pokazać to filmu nie nagrają ale ja też wtedy nic nie płace bo płaci się na końcu. Nawet jak się Mała uprze i się nie pokaże to może chociaż wyciągnę od lekarki takie dane jak waga i ile ma cm :) Właśnie z tego co wiem to moja Mała też jest główką już w dół ale to informacja oczywiście nie ze wczoraj... 03.08 będzie to u mnie dokładnie 31+6.. liczę że zobaczę cokolwiek ;)
Moja tez byla glowka w dol, a i tka mam cudowna pamiatke [emoji4]
Link do: 4_5967770694589613172.mp4
 
reklama
Moja tez byla glowka w dol, a i tka mam cudowna pamiatke [emoji4]
Link do: 4_5967770694589613172.mp4
Meega! ❤❤❤ :) Ważne, że się nie zakryla ❤❤❤

Masz rację, aż wstyd się przyznać. I do tego prywatnie.. i jeszcze na dodatek mój małż mówi że przecież u pracodawcy mamy oboje wykupiony medicover i tam też prywatnie można prowadzić ciąże ale ja (głupia!) się uparłam bo ten robił in vitro i mnie zna... no zna i co z tego? Aż się ciśnie: gó*wno! eh.
No ni3stety Kochana teraz czasu nie cofniesz :( mam nadzieję, że na tej wizycie więcej się dowiesz i będziesz spokojniejsza :) I niech maleństwo się nie zakrywa i pięknie sie Rodzicom pokaże ❤✊
 
O Boże jakie to piękne! A mogę Cię zapytać w którym tc byłaś? i... czy Twoja Mała jest podoba do wizerunku z USG? Chyba głupie pytanie ale zastanawiam się na ile mały człowiek może się jeszcze zmienić... :)
Bylam chyba w 30tyg jesli sie nie myle. Mama twierdzila, ze jest podobna, ja tego nie widzialam, ale do tej pory nie widze podobienstwa ani do siebie ni do M mimo ze wiele osob widzi, wiec moze mam problem ze wzrokiem [emoji23][emoji38]
 
Oooo koleżanka jak się ustawiła..prosze ,proszę :-D spoko jeszcze masz czas :D 3trymestr przed Tobą :D ja mam teraz taka zgage , że płacze czasem tak mnie męczy :szok:
Lenka pewno ma dlugie włoski:) mi brzuch sie obniżył-tak mowi moj maz, i dzieki temu juz mnie tak nie meczy ale to byla masakra, wolalam wymiotowac calymi dniami
 
@nieagatka @zylwia Ale fajnie :) to USG w medicover kosztuje 250 zł... niby się zapisałam ale nie do końca byłam pewna czy iść (przecież 26.07 była wizyta, jak się wczoraj okazało nic nie wnosząca) i teraz jestem bardziej przekonana by iść. W medicover jest taka praktyka, że jeśli moja Mała nie da się pokazać to filmu nie nagrają ale ja też wtedy nic nie płace bo płaci się na końcu. Nawet jak się Mała uprze i się nie pokaże to może chociaż wyciągnę od lekarki takie dane jak waga i ile ma cm :) Właśnie z tego co wiem to moja Mała też jest główką już w dół ale to informacja oczywiście nie ze wczoraj... 03.08 będzie to u mnie dokładnie 31+6.. liczę że zobaczę cokolwiek ;)

Cm to już Ci nikt nie poda, bo dziecko za duże i pokurczone:)
Ja mam usg za każdym razem i wagę też za każdym razem.
Dziwny ten Twój lekarz, tym bardziej że wie ile stresu Cię kosztowało staranie się o dziecko.
Idź na to 4D i powiedz jakiego masz prowadzącego chama, może Ci poda więcej informacji:)
 
Oooo tak zrobię! ale oby to nie była jedna "klika" i żeby potem moje marudzenie się mi nie czknęło.. Cm są faktycznie mniej ważne, po głowie chodzi mi ta pępowina i czy jest zdrowa w 100%.. ;)

Skoro masz dodatkowy pakiet w medi...to możesz też tam iść dodatkowo ze 2 razy do końca ciąży. Nie zaszkodzi a będziesz spokojniejsza:)
 
reklama
Dziewczyny... mam pytanie dotyczące płynu z piersi... wczoraj byłam u lekarza ale nic się nie działo takiego a dziś zauważyłam jakby kropelki.. kończy się 31 tc... czy to coś niepokojącego? Co robić? Na początku myślałam że mi się wydaje, że to przez prysznic jakieś kropelki ale nie.. zmartwiło mnie to.
Siara leci :D to normalne:) u nas 36+4 I mi nigdy nie leciało no chyba, że nie zauważyłam ;)
 
Do góry