reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

gratulacje dla świeżo upieczonych mamuś!!! @goffa13 i @hope322 :) mam nadzieję, że dobrze się z Maluszkami czujecie, więcej poczytam jak znajdę chwilę :)
Jestem troche zmeczona ale mega szczesliwa :) mleka mam duzo, nawet musialam troche odciagnac, bo bolaly :) Sara czesto je, czasami potrafi i 1,5 wisiec na cycu. Placze w sumie tylko jak jest glodna. Dzisiaj byla pierwszy raz polozna i Mala juz nadrobila te 200g co zgubila w szpitalu, takze wszystko idzie w dobrym kierunku. A co u Ciebie?
 
reklama
@hope322 jak się macie? Jak pierwsze dni w domu? Dajesz radę karmić piersią?
Jestem troche zmeczona ale mega szczesliwa :) mleka mam duzo, nawet musialam troche odciagnac, bo bolaly :) Sara czesto je, czasami potrafi i 1,5 h wisiec na cycu. Placze w sumie tylko jak jest glodna. Dzisiaj byla pierwszy raz polozna i Mala juz nadrobila te 200g co zgubila w szpitalu, takze wszystko idzie w dobrym kierunku. Minelo dopiero 4 dni ale nabieram wprawy a tatus nawet pewniej trzyma Sare niz ja :p
A jak sie ma Bianka i jak Ty sobie radzisz?
Uzywasz moze jakiegos kremu na brodawki? Troche mnie juz bola i nie wiem czy kupowac cos tutaj czy zamawiac z Pl.
Polecicie cos Mamusie?
 
Jestem troche zmeczona ale mega szczesliwa :) mleka mam duzo, nawet musialam troche odciagnac, bo bolaly :) Sara czesto je, czasami potrafi i 1,5 h wisiec na cycu. Placze w sumie tylko jak jest glodna. Dzisiaj byla pierwszy raz polozna i Mala juz nadrobila te 200g co zgubila w szpitalu, takze wszystko idzie w dobrym kierunku. Minelo dopiero 4 dni ale nabieram wprawy a tatus nawet pewniej trzyma Sare niz ja :p
A jak sie ma Bianka i jak Ty sobie radzisz?
Uzywasz moze jakiegos kremu na brodawki? Troche mnie juz bola i nie wiem czy kupowac cos tutaj czy zamawiac z Pl.
Polecicie cos Mamusie?
Kochana nam polecaly bepanthen ale nie wiem czy w niemczech kupisz. Bodajze Ewunka pisała a smarowaniu mlekiem
 
Kochana nam polecaly bepanthen ale nie wiem czy w niemczech kupisz. Bodajze Ewunka pisała a smarowaniu mlekiem
Mam bephanten to sprobuje, dziekuje :) Ja mieszkam w Danii i u nas tez jest ;) mleko chyba nie bardzo u mnie dziala, bo mam wycieki to chyba by cos juz lagodzilo?
W ogole to chyba Sara za duzo je. Myslicie, ze na cycu moze sie przejadac? Mam wrazenie, ze dzisiaj od rana caly czas je, z przerwami co 10-30 min
 
Mam bephanten to sprobuje, dziekuje :) Ja mieszkam w Danii i u nas tez jest ;) mleko chyba nie bardzo u mnie dziala, bo mam wycieki to chyba by cos juz lagodzilo?
W ogole to chyba Sara za duzo je. Myslicie, ze na cycu moze sie przejadac? Mam wrazenie, ze dzisiaj od rana caly czas je, z przerwami co 10-30 min
Twoje mleko albo masc Medeli, grunt zeby miala 100% lanoliny. Wtedy mozesz smarowac i przystawiac malutka, bo nawet jak zje to nic sie nie stanie.
 
Mam bephanten to sprobuje, dziekuje :) Ja mieszkam w Danii i u nas tez jest ;) mleko chyba nie bardzo u mnie dziala, bo mam wycieki to chyba by cos juz lagodzilo?
W ogole to chyba Sara za duzo je. Myslicie, ze na cycu moze sie przejadac? Mam wrazenie, ze dzisiaj od rana caly czas je, z przerwami co 10-30 min
Oczywiście ze mozna przekarmic na cycu .
Ale ja bym chciala tyleeeeee mleka :D
Smaruj cycki swoim mlekiem i wietrz :D
 
@Ewunka żeby nie było że z tą opuchlizna stóp to udaję...
Moje stopy z dnia na dzień rosną w szerokości.
.
20180710_161535.jpg
 

Załączniki

  • 20180710_161535.jpg
    20180710_161535.jpg
    93,3 KB · Wyświetleń: 359
reklama
Do góry