reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Hi
A co zrobic by lubiła niekapek ?
Tatuś dzis stwierdził trzeba dawac tylko niekapkiem ....... mowie taaaaaaa przeciez z niego nie pije - bo wie ze dostanie butelke tatus twierdzil ok . To dziś dawaj jej tylko niekapkiem .......
Po obiedzie " Ewunka Ewunka przynieś butelkę bo ona płacze przy tym niekapku :laugh2:
Mysle, ze Tata moze miec racje [emoji6]
Ja dawalam niekapek z miekkim ustnikiem tommee tippee +4. Na poczatku tylko sie bawila, ale potem zaczela pic. Dawalam jej go.zawsze po obiadku i po podwieczorku. Mozesz tez sprobowac bidon z rurka (choc nie wiem czy nie za wczesnie, u nas zadzialal jak miala 9mies). Polecam firmy Munchkin, ma plywak i w kazdej pozycji siega wody.
5b2c205774eea2e5d8391dfb518ce2c5.jpg
 

Załączniki

  • 5b2c205774eea2e5d8391dfb518ce2c5.jpg
    5b2c205774eea2e5d8391dfb518ce2c5.jpg
    21,2 KB · Wyświetleń: 369
Zaczyna chodzić ?
To moja pulpet hi z tego wychodzi :Dmam wrazenie ze moja tez juz wychamowała bo w jedynym rozmiarze troche chodzimy ( mam nadzieję ze lato oblecimy w 74-80 )
Miała 45 cm ma 68 :)
Lilka wazyla 7850g jak miala 6mies i miala 68cm. Teraz ma 15mies i jest jakies 11kg i ok 80cm, wiec w okolicy roku zaczynaja zwalniac.
 
Mysle, ze Tata moze miec racje [emoji6]
Ja dawalam niekapek z miekkim ustnikiem tommee tippee +4. Na poczatku tylko sie bawila, ale potem zaczela pic. Dawalam jej go.zawsze po obiadku i po podwieczorku. Mozesz tez sprobowac bidon z rurka (choc nie wiem czy nie za wczesnie, u nas zadzialal jak miala 9mies). Polecam firmy Munchkin, ma plywak i w kazdej pozycji siega wody.
Zobacz załącznik 872817
Tylko ona tym niekapkiem nie pije nic ..... wsadza do buzi ten "dziwny" płaski kształt jej przeszkadza i nawet jak poleci piciu to otwiera buzie i wylewa . Po obiedzie zaczeła tak wrzeszczeć bo juz jej sie naprawde chciało pic .....
Kupiłam niekapek Avent 6+ i on faktycznie nie kapie jak przekreca ale jak ona sie bawi to z tego sie LEJE !!!!! Mysle no popsuty ha ha ha ale weszłam na strone i czytam ze ponoć tak ma byc ze to jest nauka picia ...@adunnia ma taki ze jak sie nacisnie to nie leci dopiero hak ciagna . Tylko to identycznie jak w butelce tylko ustnik inny ....
Na słomke to zdecydowanie za wczesnie mi sie wydaje .
 
Tylko ona tym niekapkiem nie pije nic ..... wsadza do buzi ten "dziwny" płaski kształt jej przeszkadza i nawet jak poleci piciu to otwiera buzie i wylewa . Po obiedzie zaczeła tak wrzeszczeć bo juz jej sie naprawde chciało pic .....
Kupiłam niekapek Avent 6+ i on faktycznie nie kapie jak przekreca ale jak ona sie bawi to z tego sie LEJE !!!!! Mysle no popsuty ha ha ha ale weszłam na strone i czytam ze ponoć tak ma byc ze to jest nauka picia ...@adunnia ma taki ze jak sie nacisnie to nie leci dopiero hak ciagna . Tylko to identycznie jak w butelce tylko ustnik inny ....
Na słomke to zdecydowanie za wczesnie mi sie wydaje .
A widzisz u Oliwi ani butelka ani niekapek się nie sprawdził.... I muszę z łyżeczki dawać [emoji51] [emoji87]
 
Ooooo to taka sama :)tylko moja od troche mniejszej wagi zaczeła .:D
Super .
To moje ciekawe ile będą miały cm i ile będą ważyć jak już mają po 8500kg 74cm i 9600kg i 76cm i ciuchy 80 już nosimy [emoji87] [emoji33] a 13.07 skończymy 7 miesięcy
IMG_20180629_082129_087.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180629_082129_087.jpg
    IMG_20180629_082129_087.jpg
    87,7 KB · Wyświetleń: 416
reklama
Do góry