reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Jak na bliznieta, ktore z zalozenia sa mniejsze to piekna waga!! [emoji4]
Moja pediatra by zawalu dostala [emoji23][emoji23]
Moja za każdym razem mówi że będą dludzy bo już o długość normę przekraczają.... U męża w rodzinie kuzynostwo jest takie strasznie wysokie.... I to dziewczyny też, tego się boję najbardziej. No ale cóż ważne że im jedzonko smakuje i zdrowo rosną [emoji7] [emoji4] dla ciekawostki bratowej syn ur 18.01.2018 miesiąc temu ważył 9500 i jest dłuższy o wiele od moich bliźniaków [emoji23]
 
Moja za każdym razem mówi że będą dludzy bo już o długość normę przekraczają.... U męża w rodzinie kuzynostwo jest takie strasznie wysokie.... I to dziewczyny też, tego się boję najbardziej. No ale cóż ważne że im jedzonko smakuje i zdrowo rosną [emoji7] [emoji4] dla ciekawostki bratowej syn ur 18.01.2018 miesiąc temu ważył 9500 i jest dłuższy o wiele od moich bliźniaków [emoji23]
[emoji85][emoji38]
Powiem o tym mojej jak znowu powie, ze Lilka to olbrzym [emoji23]
 
Moja za każdym razem mówi że będą dludzy bo już o długość normę przekraczają.... U męża w rodzinie kuzynostwo jest takie strasznie wysokie.... I to dziewczyny też, tego się boję najbardziej. No ale cóż ważne że im jedzonko smakuje i zdrowo rosną [emoji7] [emoji4] dla ciekawostki bratowej syn ur 18.01.2018 miesiąc temu ważył 9500 i jest dłuższy o wiele od moich bliźniaków [emoji23]
No ale on sie chyba 5 kg urodził . Grubas
 
Ja Oliwii i Filipowi zaczęłam Podawać 13 kwietnia wtedy równo kończyli 4 miesiąc. Zaczęłam od sloiczkow ze sklepu których nie chcieli jeść , kupiłam garnek do gotowania na parze i raz w tyg im gotuję robię ze 3-4 smaki obiadkow,mroze. Po czym codziennie wyciągam i odgrzewam w podgrzewaczu. Zobacz załącznik 872799Zobacz załącznik 872800
20 obiadow na raz to ja jeszcze nie wyprodukowałam ....no ale masz 2 geby do jedzenia .No i jak zdrowo na parze ...:D
 
reklama
Do góry