reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Witajcie Kobietki :) mam do Was pytanie o szumisia. Kojarzę, że temat już się przewijał, ale nie mogę się doszukać.. do rzeczy: Jedna dziewczyna chce sprzedać szumisia ale jakby samą głowę za 45 zł (cenę widziałam na kartoniku - 89 zł) Szumiś nie używany bo od rodziny ta dziewczyna dostała większego - ten leżał w kartonie - był włączony w celu sprawdzenia czy działa.Kupiony został na święta więc domyślam się że ma pół roku.. ale Dziewczyny pytanie czy warto kupić? Czy cena w porządku? Czy jest w ogóle sens kupować, korzystacie? Sprawdza się? Poratujcie! ;)
Kocham szumisia moje dziecko tez .Mąż dostawał szłu hi hi hi . Uzywałysmy go od narodzin teraz ma 6 miesięcy i szumi jej na drzemce po obiedzie.
 
reklama
Ja pluszowe pralam ale w zwykłym proszku jak i ubranka pościele i wszystko Marceliny.
Gryzaki we wrzątku i fayri :)
A teraz vanish do każdego prania a marchewka i tak nue schodzi :laugh2:

To u nas w Polsce też kiepski vanish bo u mnie też plamy od marchewki nie schodzą[emoji23][emoji849]‍♀️

Na marchewkę najlepsze słońce. Wystawcie ciuszki na płasko i po paru godzinach plama powinna być co najmniej bledsza [emoji6]
 
reklama
Do góry