reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny a jak u Was wyglądały skurcze przepowiadające? Od rana twardnieje i napina mi się brzuch na górze i po jakimś czasie przechodzi. Nie wiem czy to to. Wzięłam kąpiel i jest trochę lepiej. Do tego Mała jakaś mniej ruchliwa i zaczęłam się martwić.

Ja nie miałam jeszcze .... ale wiem, ze właśnie może być tak, ze przed samym porodem dzidziuś właśnie się wycisza, wiec trzymam moooocnoooo kciuki [emoji173]️ będzie dobrze [emoji7]
 
reklama
Dziś przyszedł spóźniony prezent z okazji dnia matki[emoji7][emoji177]
IMG_20180606_164833.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180606_164833.jpg
    IMG_20180606_164833.jpg
    41,1 KB · Wyświetleń: 376
Cisza bo nic sie nie dzieje, zaczynam łapać doły bo miałam nadzieje na szybszy poród a tu szykuje sie indukcja [emoji58] No ale dzień sie jeszcze nie skończył [emoji6]
Czekamy czekamy, widocznie Henryczkowi dobrze u mamusi :) kochana powodzenia :* szybkiego i jeśli to możliwe bezbolesnego porodu :* już niewiele dzieli Cię od zobaczenia największego skarba :)
 
A lekarz mówił , że to dużo czy mało ? :D bo się kompletnie nie znam :D szkoda, że maluszek się zasłanial :(

Ja wizyta za tydzień, już się nie mogę doczekać ❤ będzie wtedy 30+2 .. matko jak to leci :(
 
A lekarz mówił , że to dużo czy mało ? :D bo się kompletnie nie znam :D szkoda, że maluszek się zasłanial :(

Ja wizyta za tydzień, już się nie mogę doczekać ❤ będzie wtedy 30+2 .. matko jak to leci :(

Ja też się nie znam jeśli chodzi o wagę, ale powiedział, że to ok. 55 centyl więc taka średnia waga na tym etapie.
Oj, leci ten czas, leci. U Ciebie też wszystko na pewno będzie dobrze :tak:
 
A lekarz mówił , że to dużo czy mało ? :D bo się kompletnie nie znam :D szkoda, że maluszek się zasłanial :(

Ja wizyta za tydzień, już się nie mogę doczekać ❤ będzie wtedy 30+2 .. matko jak to leci :(
U mnie w 32+1 mała ważyła 1942 g i lekarka mówiła, że to jak najbardziej ok.
 
Dziewczyny a jak u Was wyglądały skurcze przepowiadające? Od rana twardnieje i napina mi się brzuch na górze i po jakimś czasie przechodzi. Nie wiem czy to to. Wzięłam kąpiel i jest trochę lepiej. Do tego Mała jakaś mniej ruchliwa i zaczęłam się martwić.

Tak właśnie twardnieje i u mnie robi sie kwadratowy [emoji12] do tego mam taka gule w przełyku. Jeśli nie są regularne to nie ma sie co martwic macica sie przygotowuje. A dzień leniuszka zdarza sie każdemu dziecku, zobaczysz jutro czy dalej mnij sie rusza, ważne,żeby było ok 10 ruchów w ciągu godziny ! Jeśli nie ma to posiłek, cos do picia, cos słodkiego i powinna dostać „kopa” [emoji6]

Mój yo teraz tak szalej,ze aż cała podskakuje, mały siłacz!
 
reklama
Dziewczyny a jak u Was wyglądały skurcze przepowiadające? Od rana twardnieje i napina mi się brzuch na górze i po jakimś czasie przechodzi. Nie wiem czy to to. Wzięłam kąpiel i jest trochę lepiej. Do tego Mała jakaś mniej ruchliwa i zaczęłam się martwić.

To to [emoji6] ja tak miałam. Mierz z jaka częstotliwością. Mi lekarze powiedzieli, ze może pojawić się 10 na dzień ale jak pojawia się 10 na godzinę to do szpitala. Chociaż Ty już masz zaraz termin porodu to czekać na regularne [emoji2]
 
Do góry