reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Zlozone:)
 

Załączniki

  • 201806042332541001.jpg
    201806042332541001.jpg
    489,6 KB · Wyświetleń: 76
  • 201806042332541000.jpg
    201806042332541000.jpg
    377,4 KB · Wyświetleń: 72
reklama
Dziewczyny kompletuję powoli torbę do szpitala. Czy ktoś może mi powiedzieć ile po cc potrzebuję tych majtek poporodowych i podkładów ??
Ja jak glupia nakupilam bo mialo byc sn i zuzylam tylko kilka sztuk. Najlepsze midium z hartmana jezeki chodzi o podklady a majtek zuzylam 2 pary bo jak mi po 2 dniach odkleili plaster z cc to ubieralam zwykle luzne bo tak bylo mi lepiej.
 
@Oczekiwanie2017 A gdzie Ty zaginęłaś w akcji :p

Nie zaginęłam, czytam Was regularnie :). Ale bardziej korzystam z rad i opinii niż sama je udzielam. Trochę alergia mnie męczy (taka pora roku) i duzo śpię (i w dzień i w nocy). Na szczescie stopy tylko o rozmiar się powiększyły (to tak nawiązując do wczorajszych postów o opuchliznie . Powoli przychodzą mi paczki z ubrankami, rozkami,pizamami,itp. Wic też się już szykuje na całego ;).
Jutro mam USG 3 trymestru, nie mogę się już doczekać.
 
Pije dużo magnez biorę codziennie.
Z badań CRP morfologia i wszystko watrobowe . Wszystko w dolnej granicy .
Mocz tydzień temu są jakieś bakterie ale miałam się tym nie przejmować . Cholestaza owszem "najczęściej" w 30 tyg ale te objawy najbardziej pod to pochodziły .

Dziękuję ❤️
Nigdy nie miałam alergii ale sądzę że jakby to była alergia to swędzenie byłoby też w innych miejscach.

I od czego to było i w którym tygodniu ?
Nie wiem od czego ok 10 tc na spaniu drapałam brzuch do krwi .Od zmian hormonalnych mowił lekarz niektorzy tak mają . Potem troche przeszlo odstawiłam tabletki i znow wrociło . Moje dziecko ma 6 miesięcy a mi na brzuchu została taka czerwona swedzaca plama ( ale walcze z hormonami jeszcze ....)
 
Dla mnie to najgorszy bol jaki przezylam o tej pory... A przeszlam juz HSG, tatuowanie czy zastrzyki z kwasu hialuronowego w usta :) Zakladania nie czulam bo pod narkoza ale zdejmowanie brrr wydarlam sie na caly oddzial [emoji14] A w ogole jak sie obudzilam po operacji to krzyczalam na pielegniarke ze mi sie siku chce zeby mi dala wstac! A ona - sikaj do cewnika! A ja - ja nie umiem do tego sikac! [emoji23] heheh Ale serio uczucie jak najgorsze zapalenie pecherza.
Ja juz miałam kilka razy cewnik czasem zrobienie 1 siku to gorsze niż cala operacjia ....
 
reklama
Nie zaginęłam, czytam Was regularnie :). Ale bardziej korzystam z rad i opinii niż sama je udzielam. Trochę alergia mnie męczy (taka pora roku) i duzo śpię (i w dzień i w nocy). Na szczescie stopy tylko o rozmiar się powiększyły (to tak nawiązując do wczorajszych postów o opuchliznie . Powoli przychodzą mi paczki z ubrankami, rozkami,pizamami,itp. Wic też się już szykuje na całego ;).
Jutro mam USG 3 trymestru, nie mogę się już doczekać.
Ooo ale masz fajnie;) ja wizyta za tydzień to będzie równy 30tc i mam nadzieję, że mnie Pani doktor też wyśle :D

Ja jeszcze czekam na kilka paczek dla Lenci i dziś jadę do siebie do domu po listę jaka sobie zrobiłam (bo odpoczywam sobie u mamy ) :D i posprawdzam dobrze i dopisze jak coś mi przyjdzie do głowy i teraz bede zamawiała dla siebie koszule itd. I trochę kosmetyków ;)

To ja 3mam kciuki za dzisiejszą wizytę i mam nadzieję, że teraz się nie wywiniesz i wstawisz zdjęcie bo czekam na nie od 1usg :D :D :D
 
Do góry