reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja bym nie dawka skojarzonych już było omtym tutaj pisane .. mój synek po skojarzonych miał komplikacje do dziś z nich wychodzimy
Ja daje w Hiszpani i wielu krajach Europejskich nie funkcjonuja " stare" szczepionki . Wszysykie dzieci szczepione sa 6w1 ( lub nie szczepione wcale )
Ja szczepie na wszystko refundowane + rota i menogokoki B płatne .
 
reklama
hahaha no właśnie chodziło mi czy zawsze przed czy może w trakcie porodu. Bo u mnie zero. Każdy mi tylko mówi, że brzuch mam wysoko to jeszcze mogę trochę poczekać. A ja już bym chciała!! Upały mnie dobijają, nogi parówki, newiele rzeczy już na siebie moge założyć... Zawsze się dziwiłam kobietom, które już były na końcówce ciąży dlaczego tak bardzo chcą już urodzić, przecież ciąża to taki cudowny stan. Teraz doskonale je rozumiem...
Oj kochana,ja termin mam na początek lipca a uwierz marzę o tym by urodzić ok 20-25 czerwca .Upały mnie dobijają tak samo jak i Ciebie
 
hahaha no właśnie chodziło mi czy zawsze przed czy może w trakcie porodu. Bo u mnie zero. Każdy mi tylko mówi, że brzuch mam wysoko to jeszcze mogę trochę poczekać. A ja już bym chciała!! Upały mnie dobijają, nogi parówki, newiele rzeczy już na siebie moge założyć... Zawsze się dziwiłam kobietom, które już były na końcówce ciąży dlaczego tak bardzo chcą już urodzić, przecież ciąża to taki cudowny stan. Teraz doskonale je rozumiem...

A mi mówią juz miesiąc ,ze nisko brzuch, czop odszedł i tez nic. Moze sie jeszcze okazać,ze będziesz pierwsza [emoji6]
U mnie 39 i 40 tc są najgorsze, wcEsniej to nawet BardO ok było. Teraz juz chodzić mi ciężko, bolą kolana, to spojenie łonowe,upały, ale mam klime i siedE w domu [emoji12] i cały czas w jednej kiecce śmigam [emoji51]
 
A mi mówią juz miesiąc ,ze nisko brzuch, czop odszedł i tez nic. Moze sie jeszcze okazać,ze będziesz pierwsza [emoji6]
U mnie 39 i 40 tc są najgorsze, wcEsniej to nawet BardO ok było. Teraz juz chodzić mi ciężko, bolą kolana, to spojenie łonowe,upały, ale mam klime i siedE w domu [emoji12] i cały czas w jednej kiecce śmigam [emoji51]
Jejku to ja mam 29 tc a już mi ciężko sie zginac, klekac przez kolana. Jak wstaje czy to po śnie czy jskims odpoczynku to mnie stopy bola do tego stopnia ze utykam dopóki ich nie rozchodze. Tez mam jedna sukienke ulubiona i w niej ciagle laze:) a to dlatego ze mam jedna taka ktora moge poplamic a resztę rzeczy czyli 2 bluzki, 2 koszulki i portki sa wyjściowe:) ostatnio kolezanka mi nawiozla ciuchow ciazowych. Ja jestem niska, ona wysoka. Jak ubralam jedna sukienke to byla masakra-sama sie z siebie śmiałam jak sie zobaczyłam bo gdzieś z 10 lat wiecej przez ta dlugosc
 
hahaha no właśnie chodziło mi czy zawsze przed czy może w trakcie porodu. Bo u mnie zero. Każdy mi tylko mówi, że brzuch mam wysoko to jeszcze mogę trochę poczekać. A ja już bym chciała!! Upały mnie dobijają, nogi parówki, newiele rzeczy już na siebie moge założyć... Zawsze się dziwiłam kobietom, które już były na końcówce ciąży dlaczego tak bardzo chcą już urodzić, przecież ciąża to taki cudowny stan. Teraz doskonale je rozumiem...
Szybkiego rozpoczęcia akcji życzę! Też na końcu było mi ciężko i chcialam żeby już było po [emoji64]
 
Dziewczyny które już urodzily i podczas ciąży brały leki od tarczycy - czy po porodzie kazano Wam zbadać z tego powodu tsh i ft4, ale dziecku? Ja mam takie zalecenia na wypisie ze szpitala... Powiedzieli, że jeśli przyjmuje się hormony tarczycy w ciąży, to później trzeba te hormony zbadać u dziecka.
 
reklama
Dziewczyny które już urodzily i podczas ciąży brały leki od tarczycy - czy po porodzie kazano Wam zbadać z tego powodu tsh i ft4, ale dziecku? Ja mam takie zalecenia na wypisie ze szpitala... Powiedzieli, że jeśli przyjmuje się hormony tarczycy w ciąży, to później trzeba te hormony zbadać u dziecka.
Ja o tym slyszalam ze wyniki trzeba robic kilka razy bo na początku Twoje hormony krążą w dziecku .Marcelina miala robione w standardzie po urodzeniu 1 raz ( ja nie bralam nic na terczyce )
 
Ostatnia edycja:
Do góry