reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny ta szczepionka tutaj to 6w1 plus Rota plus meningokoki i nie wiem co to pcv? U mnie nie ma innych tylko takie saZobacz załącznik 863037
Rota masz refundowane ?
My za rota płacimy 70€ szt
Menigokoki C mamy refundowane ( Ty widze masz B ) a pozniej C - super . my menogokoki B szczepilismy później platnie . Na moje oko masz refundowane wszystko ja na to wsztstko szczepie tylko
Za rota musze płacić 210 € a za menigokoki B 420€ .
3 razy będzie zaszczyk przy tym zestawie.
 
reklama
Rota masz refundowane ?
My za rota płacimy 70€ szt
Menigokoki C mamy refundowane ( Ty widze masz B ) a pozniej C - super . my menogokoki B szczepilismy później platnie . Na moje oko masz refundowane wszystko ja na to wsztstko szczepie tylko
Za rota musze płacić 210 € a za menigokoki B 420€ .
3 razy będzie zaszczyk przy tym zestawie.
U nas chyba wszystkie szczepionki sa za darmo

A te ceny u Ciebie to faktycznie przegiecie
 
15279559492841202879816.jpg
Dziewczyny ta szczepionka tutaj to 6w1 plus Rota plus meningokoki i nie wiem co to pcv? U mnie nie ma innych tylko takie saZobacz załącznik 863037
do tego rota do picia i menigokoki B platne
 

Załączniki

  • 15279559492841202879816.jpg
    15279559492841202879816.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 297
Ostatnia edycja:
U nas chyba wszystkie szczepionki sa za darmo

A te ceny u Ciebie to faktycznie przegiecie
W Polsce "lepsze" rota tez platne meningokoki B i C tez platne no i 6w1 tez platna .....
Aaaaa Marcelina jeszcze dostawała 1 w miesiącu przeciwciała przeciwko zapaleniu płuc i oskrzeli....
Następne szczepionki ze wrzesniu .
Meningokoki B musza byc bolesne bo 2 dni noga nie ruszala albo poprostu baba źle trafila .
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja jeszcze nie urodziłam ale...
Czop odchodzi zawsze ale nie zawsze przed porodem [emoji6]
hahaha no właśnie chodziło mi czy zawsze przed czy może w trakcie porodu. Bo u mnie zero. Każdy mi tylko mówi, że brzuch mam wysoko to jeszcze mogę trochę poczekać. A ja już bym chciała!! Upały mnie dobijają, nogi parówki, newiele rzeczy już na siebie moge założyć... Zawsze się dziwiłam kobietom, które już były na końcówce ciąży dlaczego tak bardzo chcą już urodzić, przecież ciąża to taki cudowny stan. Teraz doskonale je rozumiem...
 
Do góry