reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny a jak u Was z ciśnieniem? Na ostatniej wizycie lekarz zalecił mi mierzyć dwa razy dziennie, bo ostatnio przed wizytami miałam podwyższone. Przyjechaliśmy do domu, kupiliśmy ciśnieniomierz, mierze i 99/70 :D hehe chyba ten lekarz mnie stresuje :p Mierze od czwartku i max miałam 111/75.
A i mam pytanko - macie taki pasek na brzuchu wzdłuż pępka? Zauważyłam, że mi się zaczął robić :D i pępek robi się coraz bardziej jak to określić "płaski". Mąż się śmieje i pyta "gdzie Twój pępek" :D
Ja ciśnienie też mam niskie, natomiast tętno wysokie. Wizyta zawsze działa stresująco.
 
reklama
Dziewczyny a jak u Was z ciśnieniem? Na ostatniej wizycie lekarz zalecił mi mierzyć dwa razy dziennie, bo ostatnio przed wizytami miałam podwyższone. Przyjechaliśmy do domu, kupiliśmy ciśnieniomierz, mierze i 99/70 :D hehe chyba ten lekarz mnie stresuje :p Mierze od czwartku i max miałam 111/75.
A i mam pytanko - macie taki pasek na brzuchu wzdłuż pępka? Zauważyłam, że mi się zaczął robić :D i pępek robi się coraz bardziej jak to określić "płaski". Mąż się śmieje i pyta "gdzie Twój pępek" :D

U mnie ciśnienie badane po usg i jak do tej pory książkowe [emoji6] a pępek dalej bez zmian a ty mówisz o linea negra? U mnie jeszcze no[emoji4]ic nie widać [emoji6]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
Dziewczyny a jak u Was z ciśnieniem? Na ostatniej wizycie lekarz zalecił mi mierzyć dwa razy dziennie, bo ostatnio przed wizytami miałam podwyższone. Przyjechaliśmy do domu, kupiliśmy ciśnieniomierz, mierze i 99/70 :D hehe chyba ten lekarz mnie stresuje :p Mierze od czwartku i max miałam 111/75.
A i mam pytanko - macie taki pasek na brzuchu wzdłuż pępka? Zauważyłam, że mi się zaczął robić :D i pępek robi się coraz bardziej jak to określić "płaski". Mąż się śmieje i pyta "gdzie Twój pępek" :D
Ja mam niskie ciśnienie zawsze. Paska nie mam ale pępek rozjechany z dziurą
 
U mnie ciśnienie badane po usg i jak do tej pory książkowe [emoji6] a pępek dalej bez zmian a ty mówisz o linea negra? U mnie jeszcze no[emoji4]ic nie widać [emoji6]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
Tak niedawno zauważyłam i ta kreska powoli robi się coraz bardziej widoczna. A pępek stopniowo zmieniał się już od jakiegoś czasu. Nie wiem, może mało rozciągnięta skórę miałam przed ciążą na brzuchu i dlatego tak szybko teraz się naciąga.
 
Śliczne ubranka! :) Ja narazie staram się nie zamawiać takich zakładanych przez głowę, bo myślę, że na początku mogę bać się w takie ubierać córeczkę. Mam nadzieje jednak, że są to bezpodstawne obawy :p
 
Dziewczyny a jak u Was z ciśnieniem? Na ostatniej wizycie lekarz zalecił mi mierzyć dwa razy dziennie, bo ostatnio przed wizytami miałam podwyższone. Przyjechaliśmy do domu, kupiliśmy ciśnieniomierz, mierze i 99/70 :D hehe chyba ten lekarz mnie stresuje [emoji14] Mierze od czwartku i max miałam 111/75.
A i mam pytanko - macie taki pasek na brzuchu wzdłuż pępka? Zauważyłam, że mi się zaczął robić :D i pępek robi się coraz bardziej jak to określić "płaski". Mąż się śmieje i pyta "gdzie Twój pępek" :D
Tak też mam tą ciemna linie ona ma swoją nazwę ale nie pamiętam jaka[emoji6]

Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak niedawno zauważyłam i ta kreska powoli robi się coraz bardziej widoczna. A pępek stopniowo zmieniał się już od jakiegoś czasu. Nie wiem, może mało rozciągnięta skórę miałam przed ciążą na brzuchu i dlatego tak szybko teraz się naciąga.
Hehe u mnie wogole ta linia się nie pojawiła [emoji23][emoji23]a min pępek był non stop wypukły bo taki całe życie mam [emoji23]

Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry