reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
A mój maluszek dzisiaj tak wierzga, ze aż dziwnie w brzuchu [emoji7] próbowałam cos nagrać ale przez tłuszczyk nic jeszcze nie widać [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Hehe mój też od wczoraj bardzo aktywny :D :) Szczególnie dzisiaj gdy leżałam i składałam zamówienie w hm :D Pewnie dzidziuś wiedział, że to dla niego ubranka i z radości skakał w brzuszku :D ;)
 
Dziewczyny jaki rożek lepszy - wiązany czy zapinany na rzep? I mam pytanie do dziewczyn, które już urodziły - czym odkrywacie Wasze maluszki do snu? Używacie poduszki? Podobno najlepsza opcja to śpiworek i spanie na płasko bez poduszki, tylko jak jest w praktyce?
 
Teraz z każdym dniem będzie bardziej aktywny twój maluszek, mój brzuch teraz podskakuje od kopniaczkow albo faluje, wczoraj pierwszy raz jej się udało skórę wyciągnąć nóżka albo rączka że był taki czubek wysunięty na brzuchu[emoji7]

Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie tak czasem wypieta dupcie czuć :) i widać
 
reklama
Dziewczyny jaki rożek lepszy - wiązany czy zapinany na rzep? I mam pytanie do dziewczyn, które już urodziły - czym odkrywacie Wasze maluszki do snu? Używacie poduszki? Podobno najlepsza opcja to śpiworek i spanie na płasko bez poduszki, tylko jak jest w praktyce?
U mnie rozek sluzy jako... materacyk jak np klade dziecko na kanapie obik siebie. Takich maluchow nie kladzie sie na poduszce, ja pod glowke klade... zlozona pieluszke flanelowa.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry