reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Wiesz co nie mówił za bardzo nic dowiedziałam się 2 tyg temu jak byłam w szpitalu od lekarza że łozysko jest na przedniej scianie.Pozniej poszłam do swojego gin na wizytę z wypisem to na USG powiedział że faktycznie jest łozysko na przedniej scianie ale to nie jest nic zlego,i badal ginekologicznie to mowil ze jest jest wysoko i ze mozna odczuwac słabiej ruchy i faktycznie odczuwam słabiej.Jak przyłoże reke do brzucha to czuje jak pika serducho ale to moje to dość mocno czuje nawet jak leże a to coś tam poczuje jakby sie przemieszczał takie bulgotanie nawet podczas siedzenia ,a moj mały to na USG jest ruchliwy a ja tego az tak nie czuję przez to łozysko.Gorzej jak by było łozysko przodujace a jak jest na tylnej scianie lub przednej to nic takiego.Mój brzuch jest tez dosc smieszny bo mam go nizej troszkę ale to chyba od tego że moj maly tak jest ułozony wiecznie ;)
To mnie uspokilas i wyjasnilas bo ja mam na przedniej scianie i myślałam że to jest to przodujace... Ale mam na nim torbiel więc i tak muszę dużo leżeć. Też mało co czuje ruchy bardziej ręką czuje wypukłe niż jakieś bąbelki i wydaje mi się że serduszko Też ręką czasami czuje.
 
reklama
To mnie uspokilas i wyjasnilas bo ja mam na przedniej scianie i myślałam że to jest to przodujace... Ale mam na nim torbiel więc i tak muszę dużo leżeć. Też mało co czuje ruchy bardziej ręką czuje wypukłe niż jakieś bąbelki i wydaje mi się że serduszko Też ręką czasami czuje.

Przednie I przodujace to inne;))), JuZ tez mnie uspokoilas[emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
To mnie uspokilas i wyjasnilas bo ja mam na przedniej scianie i myślałam że to jest to przodujace... Ale mam na nim torbiel więc i tak muszę dużo leżeć. Też mało co czuje ruchy bardziej ręką czuje wypukłe niż jakieś bąbelki i wydaje mi się że serduszko Też ręką czasami czuje.
Uwież mi ze ja mogłabym chodzić do gina co tydzień i sprawdzać , ale jak masz na przedniej scianie łozysko to faktycznie słabiej się czuje a ja wariuje ;) heheh ja mam polipa ale na scianie macicy już 3 raz w tym roku ;/ a przed ciąża miałam usuwanego laparoskopowo, ale w ciązy one lubią powstawać tak mi ginek z kliniki powiedziała. Jak mi mój nowy gin prowadzący ciąże wytlumaczył i pokazał dokladnie na USG najpierw jest macica, pozniej łozysko i dzieciaczek dopiero.Nie mogę się doczekać teraz 14 połówkowych. Mnie pobolewa często podbrzusze a jak chodzę dłuzej to pozniej boli i chodzę jakbym była już po 30tc
 
A to ja slysze serduszko duzo nizej. Ale slysze jak sie rusza i przemieszcza i znowu wraca na swoje miejsce. Jak np przyloze detektor na minute tam gdzie serduszko to ono kilka razy zniknie i sie znowu pojawi i slysze ruchy dziecka.
Ja dziś mam 31 tc i najlepiej łape serce na samym dole gdzie już kończy się brzuch . Wczoraj byłam na usg dokładnie wiedziałam jak leży mała po pod zebrem wystawala pupa po prawej stronie . Znalazłam serce po prawej Ale i tak na samym dole slychac było ładniej ......
 
Widzisz możesz sobie chociaż posłuchać i się uspokoić ja musze się zdać na usg i swoje odczucia. Też masz lozysko z przodu? Lekarz coś Ci mówił na ten temat?
Z przodu u gory i powiedzial ze jak najbardziej w porzadku. Zreszta jego ulubione slowo to "super" wiec powoli traci u mnie wiarygodnosc... czuje sie po tych wizytach jakas niezaspokojona doslownie. W sumie jakbym sie nie zapytala o to lozysko to bym nie wiedziala. Coraz bardziej mam wrazenie bariery jezykowej. Moze za duzo go pytam? (On czech)
 
reklama
Do góry