reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

mnie dotyczy[emoji4] i nie czuje wogole zeby to mialo dla nas jakiekolwiek znaczenie. To jest nasze dziecko i tylko nasze! A czy to wazne ze np ktos korzysta z banku nasienia albo z komorki dawczyni? Albo z zarodka oddanego do adopcji?
Przeciez nie zmienia to ani naszej milosci ani podejscia.
Wg mnie to nic nie zmienia. Ty urodzisz, twoj maz wychowa - bedziecie normalnymi rodzicami :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
I niebieskie też bierzemy, nie?!?

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
Baaaa
Pewnie że biorę jakie wyjdzie .
Nie po to 6 lat walczyłam 4 stymulacjie robiłam by teraz powiedzieć że nie moje.... przez myśl mi nie przeszlo ....
Ale ile ludzi tyle opinio_O
Nawet jakby było z kd czy z nasienia dawcy czy z az ....
Było by móje moje i tylko moje( mężowi dam czasem na chwilę ;))
 
Myśle ze w tej kwestii nie. Ivf jest po to by mieć swoje własne dziecko. Przynajmniej dla mnie.
In vitro jest po to by dać szansę na posiadanie dziecka .
In vitro to 40% szans na dziecko .
Ja miałam 5%
Przeszłam 4 stymulacjie po drodze 2 operacjie " dorobiłam" się 10 cm torbieli z podejrzeniem nowotworowym ....
Pod sercem nosze dziecko
Kolejnym oczywistym krokiem jeśli po tych 4 stymulacjiach by się nie udało była komórka dawczyni... która dałaby mi szansę na moje dziecko .
In vitro to pary z problemami "latwymi"
I wręcz niemożliwymi do przejścia .....
In vitro to szansa na własne dziecko czy że swoich komórek dawczyni czy adopcji zarodka.
Ale to tylko moje zdanie .
 
Niebieskofioletowe to chyba wszystkie sa ma poczatku ;) i tak, biere ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Oj tam oj tam??! Jak takie niebieskofioletowe są to czy to nasze na pewno!?!?
Co do tej normalnosci to bym taka pewna nie byla[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Hahaha.... Łooo to to!!!
Baaaa
Pewnie że biorę jakie wyjdzie .
Nie po to 6 lat walczyłam 4 stymulacjie robiłam by teraz powiedzieć że nie moje.... przez myśl mi nie przeszlo ....
Ale ile ludzi tyle opinio_O
Nawet jakby było z kd czy z nasienia dawcy czy z az ....
Było by móje moje i tylko moje( mężowi dam czasem na chwilę ;))
Jak zasłuży!!!!
Ale tylko jasny odcień :D
Hahaha... Jasny, ciemny wszystkie odcienie

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
reklama
Do góry