reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny polecam wam te sklep jeśli lubicie takie klimaty . Uszyli mi zasłony na wymiar w dwa dni [emoji33]jakoś i cena jak dla super . Jak już powieszę i ubiorę łozeczko pokaże efekt .
Link do: Dolly
1509358755-d56d709e5482f147-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny polecam wam te sklep jeśli lubicie takie klimaty . Uszyli mi zasłony na wymiar w dwa dni [emoji33]jakoś i cena jak dla super . Jak już powieszę i ubiorę łozeczko pokaże efekt .
Link do: Dolly
1509358755-d56d709e5482f147-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Piękne .
Chodź u siebie wolę bardziej kolorowo misiakowo:):)
 
Dzięki dziewczyny za miłe słowa po naszych połówkowych. Ostatnio mam mniej czasu na forum. Rodzina oblewała wnuka xD
Co do imienia, mamy wybrane już od dobrych 4 lat. Zobaczymy, czy się nam nie odwidzi.

Zapisałam się na krzywą cukrową. Za dwa tygodnie idę na drinka :)
 
Ha ha ha @pixie dixie gdzie ta jakość w pralce została :laugh2:

Wow! Mega niemile.
Ja tylko podzieliłam sie fajna promocja, na rzeczy które zostały mi polecone.
I tak jak rozumiem rzeczowy komentarz Ropuszki to Twojego i nieagatki juz nie.
Nie chcesz nie kupuj, proste [emoji6]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
Wow! Mega niemile.
Ja tylko podzieliłam sie fajna promocja, na rzeczy które zostały mi polecone.
I tak jak rozumiem rzeczowy komentarz Ropuszki to Twojego i nieagatki juz nie.
Nie chcesz nie kupuj, proste [emoji6]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"

Nie mialam zamiaru Cie urazic, po prostu napisalam, ze polemizowalabym z tym, ze cena rowna sie jakosc, bo niestety najczesciej palcimy za metke, a niekoniecznie za jakosc. Fakt, moj komentarz byl nieprecyzyjny, bo nie odnosil sie do tej konkretnej stronki tylko ogolu, a moglas to zle zrozumiec. Nie taki byl moj zamiar.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzięki dziewczyny za miłe słowa po naszych połówkowych. Ostatnio mam mniej czasu na forum. Rodzina oblewała wnuka xD
Co do imienia, mamy wybrane już od dobrych 4 lat. Zobaczymy, czy się nam nie odwidzi.

Zapisałam się na krzywą cukrową. Za dwa tygodnie idę na drinka :)
Mi tam ten drink smakował, ale ja w ciąży dałabym się pokroić za słodycze [emoji4] [emoji4]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry