reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

A jakbys w letniej wodzie rozpuszczala?

Ja wlasnie sie zastanawiam ktore z dha kupic?
Nom nie pomyślałam :) mi ginek polecila i mowila bym kupila MamaDHA Premium. Ale jak zobaczyle je jakie sa duże to wiedziałam ze nie dam rady i Pani w aptece polecila mi tran do picia Mama&Maleństwo jest tam dużo witamin ma właśnie DHA ale nie ma kwasu foliowego i przyjmuje oddzielnie ale ten tran jest wstrętny do picia i musze cos miec na pobicie lub zagryske bo po chwil smak z cytrynowego zmienia się w rybny i mnie wraca :) dlatego musze zmienić na inne witaminy ale jak nie znajdę to kupie ta Pregne co dziewczyny pisały sa dosc male wiec spokojnie dam rade tylko fakt maja mniej witamin niż fembiolam czy Mama&DHA Premium czy ten tran Mama&Maleństwo
 
reklama
Dziewczyny jestem po wizycie maluszki maja Filip po 1100 a Oliwka 1150 [emoji7] wszystko z nimi dobrze. I jak do konca bedzie z dzieciaczkami dobrze i u mnie tez wszystko bedzie dobrze tak jak do tej pory to 5-6 grudzien cesarka [emoji173]
@Ropuszka666 wpisz mi prosze 23.10 wizyta u gin prowadzacego ciaze

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Adunnnia gratulacje[emoji7] [emoji7] [emoji9] [emoji9]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jestem po wizycie maluszki maja Filip po 1100 a Oliwka 1150 [emoji7] wszystko z nimi dobrze. I jak do konca bedzie z dzieciaczkami dobrze i u mnie tez wszystko bedzie dobrze tak jak do tej pory to 5-6 grudzien cesarka [emoji173]
@Ropuszka666 wpisz mi prosze 23.10 wizyta u gin prowadzacego ciaze

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Aaaa jak super kochana!!!!
Jeszcze tylko dwa miesiące!!!!

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Dziewczyny jestem po wizycie maluszki maja Filip po 1100 a Oliwka 1150 [emoji7] wszystko z nimi dobrze. I jak do konca bedzie z dzieciaczkami dobrze i u mnie tez wszystko bedzie dobrze tak jak do tej pory to 5-6 grudzien cesarka [emoji173]
@Ropuszka666 wpisz mi prosze 23.10 wizyta u gin prowadzacego ciaze

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Na Mikołaja Ale fajnie niezły prezent w tym roku
 
reklama
Hehe @Ewunka też o tym myślę miałaby wolny dzien w swoje urodziny[emoji6]

---26tc---

Mój teściu jest z trzech króli i cały czas się kłóci ze mną ze źle mi termin obliczyli bo 9 miesiąc wypada w jego urodziny tylko ze on liczy ciaze jako 36t [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry