reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny powiedzcie do kiedy brałyscie kwas foliowy w ciązy, moja ginek kazała mi odstawić i zaczac przyjmowac witaminy ,przyjmuje ale nie takie co mi kazała bo ogolnie duzych tabletek ja nie połkne ;( i kupiłam tydzien temu tran do picia ( ochyda) mama&maleństwo ale nie ma w tym kwasu foliowego i Pani w aptece powiedzieła zebym kwas foliowy dalej brała,inne witaminki maja kwas foliowy ale są za duże do połkniecia, i nie ma ch*** zebym połkła, duza zwykła tabletek rozgryzam ale te co maja duzo witamin dla kobiet w ciązy a zalezy mi zeby miały DHA też to sa takie miekkie, więc moje pytanie do kiedy przyjmowałyście?
 
Dziewczyny powiedzcie do kiedy brałyscie kwas foliowy w ciązy, moja ginek kazała mi odstawić i zaczac przyjmowac witaminy ,przyjmuje ale nie takie co mi kazała bo ogolnie duzych tabletek ja nie połkne ;( i kupiłam tydzien temu tran do picia ( ochyda) mama&maleństwo ale nie ma w tym kwasu foliowego i Pani w aptece powiedzieła zebym kwas foliowy dalej brała,inne witaminki maja kwas foliowy ale są za duże do połkniecia, i nie ma ch*** zebym połkła, duza zwykła tabletek rozgryzam ale te co maja duzo witamin dla kobiet w ciązy a zalezy mi zeby miały DHA też to sa takie miekkie, więc moje pytanie do kiedy przyjmowałyście?

Ja nigdy nie brałam kwasu foliowego zawsze w pakiecie z witaminami i to już przed staraniami , myśle ze na rynku na dzień dzisiejszy najlepszy jest femibion 1 w I trymestrze i później 2 od II trymestru aż do karmienia piersią
1506945796-aaaaaa.jpeg
1506945825-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja biorę pregna plus a tabletki są łatwe do połkniecia
To dzis je widziłałam w aptece Pan mi pokazywał sa malusie fakt i te bym połkneła ale maja za mało witamin chodzi mi o więcej :( ta pregna ma własnie tez kwas foliowy i DHA ale malusio witaminek ale jak nie znajde już i nie wymyslę nic procz tego mojego tranu to własnie zostanie mi do kupienia ta"Pregna".Dziękujeeee
 
Ja nigdy nie brałam kwasu foliowego zawsze w pakiecie z witaminami i to już przed staraniami , myśle ze na rynku na dzień dzisiejszy najlepszy jest femibion 1 w I trymestrze i później 2 od II trymestru aż do karmienia piersią
1506945796-aaaaaa.jpeg
1506945825-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ale tam raczej sa te kapsułki miekkie i te duze ? bo ostatnio z Pania w aptece spedziłam troche czasu na patrzenia tabletek :) i co wymysliła dla mnie to to tran do picia za raz go koncze i musze kupic inne bo ten tran to masakraaa.... musze miec cos szybko do zagryzienia bo po wzieciu 2 łyzeczek niby smak cyrtynowy to tak daje rybą ze tragedia.Dziękuje tez no juz sama nie wiem mam blokade jak dzidcko przed tabletkami duzymi ze nie polkne :(
 
Ja nigdy nie brałam kwasu foliowego zawsze w pakiecie z witaminami i to już przed staraniami , myśle ze na rynku na dzień dzisiejszy najlepszy jest femibion 1 w I trymestrze i później 2 od II trymestru aż do karmienia piersią
1506945796-aaaaaa.jpeg
1506945825-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja biore wlasnie famibion 2 a wczesniej bralam 1.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jestem po wizycie maluszki maja Filip po 1100 a Oliwka 1150 [emoji7] wszystko z nimi dobrze. I jak do konca bedzie z dzieciaczkami dobrze i u mnie tez wszystko bedzie dobrze tak jak do tej pory to 5-6 grudzien cesarka [emoji173]
@Ropuszka666 wpisz mi prosze 23.10 wizyta u gin prowadzacego ciaze

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny jestem po wizycie maluszki maja Filip po 1100 a Oliwka 1150 [emoji7] wszystko z nimi dobrze. I jak do konca bedzie z dzieciaczkami dobrze i u mnie tez wszystko bedzie dobrze tak jak do tej pory to 5-6 grudzien cesarka [emoji173]
@Ropuszka666 wpisz mi prosze 23.10 wizyta u gin prowadzacego ciaze

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

Super [emoji846] prezent na Mikołaja [emoji16]Oj teraz to już Ci poleci i się nie obrócisz a będziesz miała dzieciaczki przy sobie , oby tak dalej trzymam kciuki !!! [emoji106]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry