reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny Ja jestem po 1 usg wszystko jest ok . Zarodki są 2 tylko jeden z nich jest sporo mniejszy :hmm: czy któraś miała podobna sytuacje? I jednak maluch podgonił?

Hej witamy u nas [emoji846] Ja osobiście nie ale znam przypadek z forum ze tak było i mały podgonił. Znam tez przypadki gdzie tego drugiego długo nie było w ogóle widać i pojawiał się koło 9tyg . Spokojnie najważniejsze ze się się udało . Oszczędzaj się i myśl pozytywnie .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej witamy u nas [emoji846] Ja osobiście nie ale znam przypadek z forum ze tak było i mały podgonił. Znam tez przypadki gdzie tego drugiego długo nie było w ogóle widać i pojawiał się koło 9tyg . Spokojnie najważniejsze ze się się udało . Oszczędzaj się i myśl pozytywnie .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję;)
 
Jestem już po wizycie , z małym wszystko dobrze [emoji4]tylko nie wiem ile waży, bo lekarka mi go nie zmierzyła,szkoda byłam ciekawa, ale za tydzień mam wizytę na NFZ to może mi powie jaka jest waga maluszka [emoji4]
Ale za to dziś oglądałam wózek z olx , babka mieszka w Elblągu i miała na gdansk wystawiony , przyjechała z rodzinką razem z tym wózkiem i oglądaliśmy go na pks[emoji28]i tak mi dziwnie było ,że jak oni mają go z powrotem więźc tym autokarem[emoji23] To go wzielismy[emoji6]Nie wiem czy dobrze zrobiłam, ale cena ok.i stan też [emoji1]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja praktycznie nie mogę patrzeć na gotowane jajka. I mięso też raczej ble.

Jutro już 24 tygodnie. Jeńku, ale to leci. A dopiero płakałam nad pierwszym pozytywnym wynikiem bety. Już mi zaczyna się robić szkoda, że jeszcze trochę i nie będę miała brzuszka.
I zacznie się przygoda życia... [emoji4][emoji7]
Ja też nie mogę patrzeć na jajka i mięso. ...bleh!
 
Jestem już po wizycie , z małym wszystko dobrze [emoji4]tylko nie wiem ile waży, bo lekarka mi go nie zmierzyła,szkoda byłam ciekawa, ale za tydzień mam wizytę na NFZ to może mi powie jaka jest waga maluszka [emoji4]
Ale za to dziś oglądałam wózek z olx , babka mieszka w Elblągu i miała na gdansk wystawiony , przyjechała z rodzinką razem z tym wózkiem i oglądaliśmy go na pks[emoji28]i tak mi dziwnie było ,że jak oni mają go z powrotem więźc tym autokarem[emoji23] To go wzielismy[emoji6]Nie wiem czy dobrze zrobiłam, ale cena ok.i stan też [emoji1]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Czyli są jeszcze dobrzy ludzie [emoji846] chwal się wózkiem . Super ze z małym wszystko dobrze . Ja to się boje jak zaczną ważyć moja małą . Wczoraj znajoma urodziła syna 4790 i jest ogromny . Jak zobaczyłam zdjęcia to aż się przeraziłam [emoji33]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czyli są jeszcze dobrzy ludzie [emoji846] chwal się wózkiem . Super ze z małym wszystko dobrze . Ja to się boje jak zaczną ważyć moja małą . Wczoraj znajoma urodziła syna 4790 i jest ogromny . Jak zobaczyłam zdjęcia to aż się przeraziłam [emoji33]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

O dzizas... 1,7kg wiekszy niz moja... [emoji33]
Jesli rodzila silami natury to wspolczuje...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
1502041559-aaaaaa.png


10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu

Na mnie to nie działało...w ogóle
 
Do góry