reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny badałaście może poziom D-dimerów? Właśnie widzę wynik, że mam podwyzszony
1502111075-aaaaaa.png


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny badałaście może poziom D-dimerów? Właśnie widzę wynik, że mam podwyzszony
1502111075-aaaaaa.png


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja nie badalam wiec nie pomoge, ale przypuszczam, ze to nic takiego.
Jak gdzies w okolicy 30tyg odebralam swoje wyniki i zoabczylam podwyzszone leukocyty i neutrofile, cholesterol ponad 300, niedobor sodu i jakies nieprawidolowosci w moczu tp prawie na zawal zeszlam. A na wizycie okazalo sie, ze w ciazy to normalka i mam sie nie stresowac.
Lekarz kazal Ci to zbadac? Zadzwon do niego z wynikiem i zapytaj, bedziesz spokojniejsza.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie badalam wiec nie pomoge, ale przypuszczam, ze to nic takiego.
Jak gdzies w okolicy 30tyg odebralam swoje wyniki i zoabczylam podwyzszone leukocyty i neutrofile, cholesterol ponad 300, niedobor sodu i jakies nieprawidolowosci w moczu tp prawie na zawal zeszlam. A na wizycie okazalo sie, ze w ciazy to normalka i mam sie nie stresowac.
Lekarz kazal Ci to zbadac? Zadzwon do niego z wynikiem i zapytaj, bedziesz spokojniejsza.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jutro mam wizytę, pierwszy raz te badanie robiłam i tak z ciekawości pytam[emoji28]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki! Obecnie biorę duphaston 3×1 I luteinę 2×1.I teraz pytanko. ...wizytę u lekarza mam dopiero 16.08(środa ) a duphastonu zostało mi jedno opakowanie (czyli do poniedziałku i nawet zabraknie na noc ).Czy mogę zamienić i brać 2×1 duphaston i 3×1 luteina, czy lepiej jechać po receptę?
 
Dziewczynki! Obecnie biorę duphaston 3×1 I luteinę 2×1.I teraz pytanko. ...wizytę u lekarza mam dopiero 16.08(środa ) a duphastonu zostało mi jedno opakowanie (czyli do poniedziałku i nawet zabraknie na noc ).Czy mogę zamienić i brać 2×1 duphaston i 3×1 luteina, czy lepiej jechać po receptę?

Jeżeli pójdziesz do apteki i powiesz ze zabrakło Ci duphaston a jesteś w ciąży i musisz brać i że przyniesiesz receptę po wizycie to powinno i Ci sprzedać.
 
Czy Wy też macie taki problem ze spaniem?? O 7 muszę wstać, a oczy jak 5 zl. Na szczęście moje Maluchy w nocy śpią oby i po porodzie tak było. [emoji4] Jutro wizyta i jakieś schizy mam, że coś wyjdzie nie tak. U mnie nadal anemia, hemoglobina 10,3. Ciekawe co lekarz mi teraz wymyśl...

@Natalix a nie możesz rodzinnego poprosić o receptę? Może Ci przepisze?
 
Ja nie badalam wiec nie pomoge, ale przypuszczam, ze to nic takiego.
Jak gdzies w okolicy 30tyg odebralam swoje wyniki i zoabczylam podwyzszone leukocyty i neutrofile, cholesterol ponad 300, niedobor sodu i jakies nieprawidolowosci w moczu tp prawie na zawal zeszlam. A na wizycie okazalo sie, ze w ciazy to normalka i mam sie nie stresowac.
Lekarz kazal Ci to zbadac? Zadzwon do niego z wynikiem i zapytaj, bedziesz spokojniejsza.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No to ja się przygotuje ..... Bo bym zeszła na zawał.... 1 wyniki wszystkie ok zaraz będę robić drugie.....
 
Czy Wy też macie taki problem ze spaniem?? O 7 muszę wstać, a oczy jak 5 zl. Na szczęście moje Maluchy w nocy śpią oby i po porodzie tak było. [emoji4] Jutro wizyta i jakieś schizy mam, że coś wyjdzie nie tak. U mnie nadal anemia, hemoglobina 10,3. Ciekawe co lekarz mi teraz wymyśl...

@Natalix a nie możesz rodzinnego poprosić o receptę? Może Ci przepisze?
Ja druga noc pobudka o 2giej i nad ranem zasypiam drugi raz. Koszmar

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
reklama
Czy Wy też macie taki problem ze spaniem?? O 7 muszę wstać, a oczy jak 5 zl. Na szczęście moje Maluchy w nocy śpią oby i po porodzie tak było. [emoji4] Jutro wizyta i jakieś schizy mam, że coś wyjdzie nie tak. U mnie nadal anemia, hemoglobina 10,3. Ciekawe co lekarz mi teraz wymyśl...

@Natalix a nie możesz rodzinnego poprosić o receptę? Może Ci przepisze?
Napisałam do lekarza. Czekam na informacje zwrotną. Jeśli trzeba będzie, to rzeczywiście pójdę do rodzinnego
 
Do góry