reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczynki mam pytanko do którego tygodnia robi się Usg dopochwowe a kiedy przez brzuch ?i jak robią prenatalne to jak właśnie ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Pierwszy raz przez powłoki brzuszne miałam właśnie na pierwszych prenatalnych ale dopochwowo mam zawsze bo lekarz mierzy szyjkę i oczywiście przez brzuch bo lekarz mierzy dzieciaczki

[emoji127] 28.10.2017
 
reklama
No widzicie bo moja powiedziała mi ze na prenatalnych będę miała i tak i tak a jak oglądałam filmiki to tylko widziałam przez brzuch . A czy na prenatalnych byłyście same czy z partnerami ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
No widzicie bo moja powiedziała mi ze na prenatalnych będę miała i tak i tak a jak oglądałam filmiki to tylko widziałam przez brzuch . A czy na prenatalnych byłyście same czy z partnerami ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja byłam sama, ale bez problemu mógł wejść m

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja do końca ciąży miałam ręcznie, usg dopochwowo i przez brzuch. Prenatalne przez brzuch robią :)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
I ja tak mam, na każdej wizycie ręcznie i dopochwowo i coraz częściej przez brzuch. Np lekarz powiedział mi, że dopochwowo najłatwiej szyjkę zmierzyć :)
 
No widzicie bo moja powiedziała mi ze na prenatalnych będę miała i tak i tak a jak oglądałam filmiki to tylko widziałam przez brzuch . A czy na prenatalnych byłyście same czy z partnerami ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Dziwne, że dopochwowo. Pierwszy raz słyszę o tym

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
No widzicie bo moja powiedziała mi ze na prenatalnych będę miała i tak i tak a jak oglądałam filmiki to tylko widziałam przez brzuch . A czy na prenatalnych byłyście same czy z partnerami ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja na każda wizytę z mężem chodzę., jeśli tylko nie jest w pracy.
 
Dziwne, że dopochwowo. Pierwszy raz słyszę o tym

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom

Właśnie tez się dziwie mam u niej jeszcze jedna wizytę przed to podpytam jeszcze raz . W klinice jest jakiś specjalista co to robi i w sumie pierwszy raz mam z nim styczność. A co do płci to prawda ze na prenatalnych już może coś zobaczyć ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie tez się dziwie mam u niej jeszcze jedna wizytę przed to podpytam jeszcze raz . W klinice jest jakiś specjalista co to robi i w sumie pierwszy raz mam z nim styczność. A co do płci to prawda ze na prenatalnych już może coś zobaczyć ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja czytałam że są przypadki że lekarz musi zrobic na prenatalnych też dopochowo jeśli mało widzi przez brzuch. Tak czy inaczej lepiej się przygotować :)
 
reklama
Do góry