reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
U mnie od wtorku po badaniu doktorka skurcze .
Wczoraj takie słabsze co 20-30 min.
Dziś co 20min i już takie mocniejsze aż dech zapiera zaczyna się coś dziać i do tego ten czop odchodzi ale już zabarwiony krwią więc mam wrażenie że coraz bliżej. Obym dotrwała do jutra rano mój lekarz będzie na dyżurze będę spokojniejasza. Jestem lekko zestresowana ale bardziej szczęśliwa że coraz bliżej spotkania z moim synkiem ❤
Trzymam kciuki:) ewidentnie się zaczyna:)
 
U mnie od wtorku po badaniu doktorka skurcze .
Wczoraj takie słabsze co 20-30 min.
Dziś co 20min i już takie mocniejsze aż dech zapiera zaczyna się coś dziać i do tego ten czop odchodzi ale już zabarwiony krwią więc mam wrażenie że coraz bliżej. Obym dotrwała do jutra rano mój lekarz będzie na dyżurze będę spokojniejasza. Jestem lekko zestresowana ale bardziej szczęśliwa że coraz bliżej spotkania z moim synkiem [emoji173]
Czyli coś się dzieje :) juz niedługo przytulisz synka :)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam pytanie czy może któraś z Was stosuje asept na pępuszek. Czytam na necie, że działa tak samo jak octanisept a jst o wiele tańszy może macie doświadczenie?
Ja z Michałkiem nadal w szpitalu, walczymy z żoltaczką. Dziecko ideał, dzisiaj pielęgniarka powiedziała, że jakby miała miec dzidziusia to chciałaby tak bezproblemowego.... jak narazie:-D Nie wiem jakie doświadczenie mają świeże mamusie jeżeli chodzi o karmirnie piersia, ale dla mnie do tej pory to koszmar. Mój malutki korkociąg tak mi wyciumciał sutki, że miałam krwawiace ranki. Doslownie wylam z bólu a do tego ból z rany po cięciu i ból obkurczającej macicy. Jezeli ktoś mi powie, że cesarke kobiety wybierają dla wygody to ja pierwsza jestem chętna żeby nakopać mu do dupy ;). Na tą chwilę laktacja się ładnie rozkręca i sutki coraz bardziej zahartowane. A i oczywiście na nic nie mam czasu.
Moja miłość

Przecudny do zakochania [emoji173]️ oby był cały czas taki grzeczny . Co do sutków to wiem ze znajoma tez wyła z bólu i nawet dostała jakiegoś owrzodzenia ale się okazało ze ona to źle karmiła. Życzę dużo spokoju i przespanych nocy [emoji846]

U mnie od wtorku po badaniu doktorka skurcze .
Wczoraj takie słabsze co 20-30 min.
Dziś co 20min i już takie mocniejsze aż dech zapiera zaczyna się coś dziać i do tego ten czop odchodzi ale już zabarwiony krwią więc mam wrażenie że coraz bliżej. Obym dotrwała do jutra rano mój lekarz będzie na dyżurze będę spokojniejasza. Jestem lekko zestresowana ale bardziej szczęśliwa że coraz bliżej spotkania z moim synkiem [emoji173]

Wczoraj byłam na izbie i była dziewczyna która miała podobnie jak ty ze skurczami a termin za dwa tygodnie . Mówi do mnie ze ona pewnie jeszcze poleży kilka dni a co do czego patrzę wieczorem na FB ze o 20-30 urodziła córkę . Na przyjęcie na izbie czekała od 10 do 15 wiec już się psychicznie przygotowałam na to co mnie czeka jak tam trafie . Myśle ze to już niedługo i zobaczymy te cudne włoski [emoji846]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czy któraś miała z was bóle w kości ogonowej promieniujące do pośladków i takie rwania w nogach ? Drugą noc mam nie przespana na kanapie . Powiedziałam lekarce to powiedziała ze to są uroki ciazy i trzeba to przetrzymać . Ja się zastanawiam czy nie mam za mało magnezu ? Nie biorę nic przeciwbólowego nospy też ale boje się ze kolejnej nocy nie przetrzymam . Zastanawiam się tez nad kupnem takiej poduchy do spania bo teraz podkładam sobie coś pod nogi albo plecy i mam mała ulgę a co będzie jak mi brzuch wyrośnie [emoji33]kupiła któraś z was może taka i poleci ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam pytanie czy może któraś z Was stosuje asept na pępuszek. Czytam na necie, że działa tak samo jak octanisept a jst o wiele tańszy może macie doświadczenie?
Ja z Michałkiem nadal w szpitalu, walczymy z żoltaczką. Dziecko ideał, dzisiaj pielęgniarka powiedziała, że jakby miała miec dzidziusia to chciałaby tak bezproblemowego.... jak narazie:-D Nie wiem jakie doświadczenie mają świeże mamusie jeżeli chodzi o karmirnie piersia, ale dla mnie do tej pory to koszmar. Mój malutki korkociąg tak mi wyciumciał sutki, że miałam krwawiace ranki. Doslownie wylam z bólu a do tego ból z rany po cięciu i ból obkurczającej macicy. Jezeli ktoś mi powie, że cesarke kobiety wybierają dla wygody to ja pierwsza jestem chętna żeby nakopać mu do dupy ;). Na tą chwilę laktacja się ładnie rozkręca i sutki coraz bardziej zahartowane. A i oczywiście na nic nie mam czasu.
Moja miłość
Słodziak
 
Dziewczyny czy któraś miała z was bóle w kości ogonowej promieniujące do pośladków i takie rwania w nogach ? Drugą noc mam nie przespana na kanapie . Powiedziałam lekarce to powiedziała ze to są uroki ciazy i trzeba to przetrzymać . Ja się zastanawiam czy nie mam za mało magnezu ? Nie biorę nic przeciwbólowego nospy też ale boje się ze kolejnej nocy nie przetrzymam . Zastanawiam się tez nad kupnem takiej poduchy do spania bo teraz podkładam sobie coś pod nogi albo plecy i mam mała ulgę a co będzie jak mi brzuch wyrośnie [emoji33]kupiła któraś z was może taka i poleci ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
A w jakich ilościach bierzesz magnez ?
Co do poduchy, to polecam ja mam z Motherhood
1499937976-aaaaaa.jpeg
taką o jest super, byliśmy teraz na weekend pod namiotem i też ją miałam wzięte [emoji2]i do karmienia się przyda [emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A w jakich ilościach bierzesz magnez ?
Co do poduchy, to polecam ja mam z Motherhood
1499937976-aaaaaa.jpeg
taką o jest super, byliśmy teraz na weekend pod namiotem i też ją miałam wzięte [emoji2]i do karmienia się przyda [emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

No właśnie oprócz Femibionu 1 nic więcej nie biorę .
Właśnie o takiej myślałam bo ona taka konkretna . Byłam u nas w Bobolandzie to tylko miała takie krótki i jakieś liche . A czy to można prac ?boje się jasnej żeby zaraz czarna nie była [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie oprócz Femibionu 1 nic więcej nie biorę .
Właśnie o takiej myślałam bo ona taka konkretna . Byłam u nas w Bobolandzie to tylko miała takie krótki i jakieś liche . A czy to można prac ?boje się jasnej żeby zaraz czarna nie była [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Pokrowiec się ściąga jest na zameczek, trochę ciężko się zakłada ale da radę, ja biorę Aspargin to jest magnez z potasem lekarka mi pozwoliła brać 3×1

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny czy któraś miała z was bóle w kości ogonowej promieniujące do pośladków i takie rwania w nogach ? Drugą noc mam nie przespana na kanapie . Powiedziałam lekarce to powiedziała ze to są uroki ciazy i trzeba to przetrzymać . Ja się zastanawiam czy nie mam za mało magnezu ? Nie biorę nic przeciwbólowego nospy też ale boje się ze kolejnej nocy nie przetrzymam . Zastanawiam się tez nad kupnem takiej poduchy do spania bo teraz podkładam sobie coś pod nogi albo plecy i mam mała ulgę a co będzie jak mi brzuch wyrośnie [emoji33]kupiła któraś z was może taka i poleci ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Polecam taka poduszke...ja nawet po porodzie z nia spie...tak sie przyzwyczailam i tak mi lepiej...
 
Do góry