reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny ja dziś po raz drugi na prenatalnych byłam ( co se będę jak se moge z pakietu z pracy). Dzisiaj orzeszek miał już 6cm, to znaczy że urósł od piątku o 5mm!!! szalone tempo!!! Wiercił się przeraźliwie i lekarz jak tylko mógł foty robił a potem patrzył co to tam widać :)

Więc tak, no jest, oczy są, rączki, nóżki, 4 komorowe serduszko, żołądek, jelita, pęcherz też są, pokrywy czaszkowe rosną. Ilość wód płodowych w normie. Tętno ok. przezierność 1,3 w najszerszym miejscu. Także nie było się do czego przyczepić:)

Baaardzo się cieszę.

Za to znów pobolewa mnie pęcherz niestety :(
hihi pewnie, że korzystaj. Cieszę się, że z Twoim Orzeszkiem wszystko ok - 6 cm to już więcej niż Orzeszek;)
 
reklama
1496780535-aaaaaa.jpeg
nasz bejbik [emoji171] wszystko ok ma 2.25[emoji7]

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171] 10.01.2018 czekamy na Ciebie [emoji188]
Ale macha nóżkami Twój mały Człowieczek:)
 
Dziś 9+0
Marcelinka ma 2.4 cm i machała do mamusi .
Wszystko ok
Super:) a co to będzie jak się okaże, że jednak ma ptaszka ta Twoja Marcelinka ?? :) Ty i pewnie wszystkie dziewczyny tutaj, ja tez, są przekonane już, że to dziewuszka !! Dziwnie będzie jak okaże się inaczej.


A mój syn wczoraj mówi: chodź mamo , zobaczymy co tam u Nikodema słychać... Chodziło mu o to żeby tętna posluchac. [emoji7]alez mnie to rozczula.
Chyba mu uykwilo w głowie to imię.
Ja czuje, że będzie chłopak i tak co kilka dni jakieś imię wymyślam i mówię tak o dzieciu w brzuchu.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A dziewczyny do kiedy bralyscie acard??
U mnie zaczął się dziś 16tc! Nie wierzę normalnie.
W ogóle to dziś dziwny dzien. Chodzę delikatnie żeby głowa nie potrzasnac, żeby nie rozbolala, dziś pierwszy raz od ponad tyg obudziłam się bez bólu.
Płakać mi się chce, raz że szczęścia że 16tc, raz z żalu, w szkole mojego syna ( mieszkam w Londynie) odwołali wycieczki, z powodu krytycznie wysokiego zagrożenia terrorystycznego, w szkole minuty ciszy co tydzień czy dwa, dzieciak nie bardzo wie o co chodzi, A w innych, słyszałam, że przygotowują dodatkowe zabezpieczenia i lekcje dla dzieci na wypadek ataku... normalnie szok. ..

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super:) a co to będzie jak się okaże, że jednak ma ptaszka ta Twoja Marcelinka ?? :) Ty i pewnie wszystkie dziewczyny tutaj, ja tez, są przekonane już, że to dziewuszka !! Dziwnie będzie jak okaże się inaczej.


A mój syn wczoraj mówi: chodź mamo , zobaczymy co tam u Nikodema słychać... Chodziło mu o to żeby tętna posluchac. [emoji7]alez mnie to rozczula.
Chyba mu uykwilo w głowie to imię.
Ja czuje, że będzie chłopak i tak co kilka dni jakieś imię wymyślam i mówię tak o dzieciu w brzuchu.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
To będzie Marcel a i tak będzie chodził w różowym i nosił warkoczyki :laugh2:
Mąż mówi no taaaask i będzie mu dyndac 3 noga ;)
Acard mam brać do 34 tc
Heparyne do końca
Z prog schodzę co tydzień i w 12tc skończę prog
 
Ostatnia edycja:
Super:) a co to będzie jak się okaże, że jednak ma ptaszka ta Twoja Marcelinka ?? :) Ty i pewnie wszystkie dziewczyny tutaj, ja tez, są przekonane już, że to dziewuszka !! Dziwnie będzie jak okaże się inaczej.


A mój syn wczoraj mówi: chodź mamo , zobaczymy co tam u Nikodema słychać... Chodziło mu o to żeby tętna posluchac. [emoji7]alez mnie to rozczula.
Chyba mu uykwilo w głowie to imię.
Ja czuje, że będzie chłopak i tak co kilka dni jakieś imię wymyślam i mówię tak o dzieciu w brzuchu.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
ja miałam acard odstawiony bardzo szybko z dnia na dzien ok.9 tc, planowo miałam odstawić ok 13 tc
 
*** MAMUSIOWY KALENDARZ***

***WITAMY NA ŚWIECIE***



CZERWIEC

8: Rustynka-wizyta u gin. prowadzącego ciążę
9: Ewunka- wizyta u gin prowadzącego ciążę
12: M@gda- wizyta u gin prowadzącego ciążę
17:AniaCh83- wizyta USG
20: Nataliaa93- wizyta u gin prowadzącego ciążę
26:Jaskolcia- wizyta u gin prowadzącego ciążę
28:dreamscometrue - I badanie prenetalne

LIPIEC
14: dreamscometrue - wizyta u gin prowadzącego ciążę
18: AniaCh83- II badanie prenetalne

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisać !


Kiedy pojawią się nasze bąbelki <3

19.06.2017 - ema51: chłopiec
01.07.2017 - Kasik 99: Ania
07.07.2017 - BeataWarszawa: Kaja

07.07.2017 - Liza1321: Michałek - termin CC
17.07.2017 - Rustynka: Franio
19.07.2017 - mokate66 : Pawełek
20.07.2017 - Truskawka 89: dziewczynka
30.07.2017 - Jaskolcia: Zosia
22.08.2017 - ambicja1987: ???
03.09.2017- Jogo: Eryk
28.10.2017 - anetka303 :Ola i Piotruś
18.11.2017- aniasiwa ???
26.11.2017- Nataliaa93 ???
02.12.2017- AniaCh83 ???
04.12.2017- Juliett222 : 2 chłopców
13.12.2017 - M@gda : ???

10.01.2018- dreamscometrue ???
 
reklama
Do góry